Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek a 2 ok közül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a 2 ok közül melyik miatt nem kellek a lányoknak, ha odamegyek hozzájuk és leszólítom őket?

Figyelt kérdés

1. Tudom magamról, hogy csúnya vagyok és emiatt úgy indulok neki, hogy mélyen belül tudom, hogy egy lánynak sem tetszhetek, de legalább megpróbálom, mert muszáj próbálkozni. Meg olyan kevésnek érzem magam bármelyik lányt is szólítsam le külsőtől függetlenül.


2. Csúnya vagyok, semmi vonzó nincs a külsőmben.


2013. ápr. 6. 14:04
 1/6 anonim ***** válasza:
1. Ha van önbizalmad az nagyon bejön :D Legalábbis nekem. Az ilyen alfák a jók :DD Akik tudják mit akarnak.
2013. ápr. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mindkettő ugyanazt takarja: önbizalomhiányos vagy, nem hiszed el hogy téged is lehet legalább annyira szeretni, mint amennyire te szeretnél egy lányt. Bele se mersz kezdeni, mert nem fogod föl, hogy mindenkinek más tetszik, ráadásul a külső csak egy dolog: ha láthatóan elégedett vagy magaddal és boldogságot sugárzol, akkor hidd el, mindenki számára megszépülsz. Míg ha mindig zárkózott vagy, rá se mersz nézni másokra mert azt hiszed hogy mind lenéznek mert te rondának tartod magad, addig tényleg nem leszel szép a külvilág számára.


Remélem érthetően leírtam, tehát elégedettség, boldogság, kedvesség = szépség, telhetetlenség, szomorúság, zárkózottság = ellenszenves.

2013. ápr. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sok nő szerintem úgy van vele, ahogy én fasziként pl. hogy minek foglalkozzon egy olyan emberrel szexuálisan, akár kapcsolati szinten,akiről TUDJA! nagyon jól tudja,hogy úgy se fog mellette maradni tartósan, mert úgyis jönni fog egy újabb, jobb, tetszetősebb, hozzá valóbb, aki miatt el fogja hagyni a fenébe emezt! Előbb utóbb lapátra kerül és szevasz! Ha nemileg nem vonz, akkor pedig:

Kár a fejét hülyíteni, kár altatni,hogy szeretem, csak kihasználnám, meg palira venném, és úgyis takarodnia kéne egy idő után. Szerintem így gondolkodnak azok a nők,akik már alapból esélyt sem adnak neked.

Nekem is csak olyan nő kell, akibe full első látásra bele vagyok zúgva, a többivel nincs mi dolgom. A személyiségét leszarom, ha haverkodni akarok, akkor saját nememmel tenném, ha dugni, szopatni, akkor meg ellenkező neművel. Ezek így mennek.... sokaknál. Nem mindenki a jellemedre kíváncsi. Főleg ha nem a megfelelő kasztból keresgélsz.

2013. ápr. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez a szomorúság ellenszenves kicsit aljadék kijelentés egy nő szájából.

Bezzeg bazzeg ha egy lány szomorú, akkor annyira imádnivalóan gyámolítani való elesett őzike szindróma, hogy szinte már azért kapós, de ha egy pali mer szar hangulatú lenni ,akkor ássa el magát mi? Hányinger... szar a világ, de ez van. ilyen mocskok az emberek általában.

Azt kéne felfogni,hogy a szarkedv az nem fakultatívan válaszott,hanem kapod az élettől, ha tetszik, ha nem. Nem a rosszkedvű ember akar olyan lenni. Hanem ezt hozta az élet. Valami nem stimmel az életében így vagy úgy, de ezt senki se szarja le, mert nem szórakoztató.

A nőknek meg az "instant" szórakoztató egyedek kellenek,akik az ő bús fejüket kábítják felfele...

2013. ápr. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a 2.

A nők pár másodperc alatt eldöntik, tetszel-e nekik.

Tehát mindegy, milyen a személyiséged vagy a szöveged, már csak racionálisan tudnád őket meggyőzni arról, hogy járjanak veled, a tudatalattijukat nem érdekli a dumád, maximum egy ideig jó vagy nekik, amíg az eszükkel tudnak uralkodni a tudatalattijukon.

2013. ápr. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
49%
tök mindegy az ilyen kisugárzás, meg ilyenek. Igazából ha ronda vagy, akkor semmi esélyed. Saját tapasztalat, bár szerintem nem vagy annyira ocsmány, mint pl. én.
2013. ápr. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!