Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért szingli évek óta egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szingli évek óta egy fiatal pasi?

Figyelt kérdés

21 éves, sosem láttam még csajjal, a legjobb gyerekkori ismerősén kívül mással nem is láttam még nevetni sem (lányok tekintetében).

És eléggé zárkózott ami a barátkozást illeti, de nem meleg, mert normális pasiként viselkedik, de sosem láttam, vagy mondták, hogy barátnője lenne.

Amúgy vidám természetű, meg mi tagadás kocka (műszaki karon vagyunk), de lányokkal azon az 1en kívül nem szokott lógni.

Ha ráírok, vagy kérdezek tőle valamit, tőmondatokkal elintéz, így nem is merek iskolai témán kívül felhozni mást.


És a lényeg, nekem pont Ő tetszik már elég régóta.

Most ilyenkor mit lehetne tenni?


2013. ápr. 7. 15:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert túl válogatós, túl bölcs, túl félénk, túl önbizalomhiányos...stb.
2013. ápr. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
én 30évesen vagyok ilyen
2013. ápr. 7. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
és te miért vagy ilyen?
2013. ápr. 7. 15:18
 4/15 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok 28 évesen, igazi remete. A szex nem hoz lázba, és fontosnak tartom, hogy legyen pár órám (néha napom is), amikor egyedül vagyok. Egy barátnő ebben nem sokat segítene, de az ismeretségi körömben vannak lányok, akikkel jól el lehet beszélgetni (általában ők beszélnek többet, aztán ők mondják, hogy velem milyen jól el lehet beszélgetni - a hallgatásnak is megvan a művészete).

Magamban nem is teszek különbséget nő és férfi között, számomra ők emberek.

2013. ápr. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Sokkal több ilyen ember van ma, mint gondolnád, Kérdező!
2013. ápr. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Sok az ilyen ember? Nem tudom, talán valamit nagyon nem tudunk mi emberek, én is zárkózott vagyok olykor, de ez a pasi komolyan mondom, ha a fejem tetejére állok, akkor sem fog észre venni.
2013. ápr. 7. 19:25
 7/15 anonim válasza:
Csak félénk. Linkeld be neki ezt a kérdést. Figyeld meg egyből máshogy fog a dolgokhoz állni :)
2013. ápr. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Én is pont ilyen vagyok, 27 évesen. Nekem nincsen közös témám a legtöbb lánnyal. És felületes beszélgetésekben nem veszek részt, mert nem tudok mit hozzá tenni, egy két szójátékon kívül. Én azért vagyok szingli évek óta, mert soha senkit nem engedtem közeledni. Volt barátnőm rövid ideig, de kiakadt ezen, hogy milyen vagyok. Szerintem a "mindenki valakié" dolog, nem mindenkire igaz, csak sokakra. Létezik, aki magának való. Szerintem megpróbálkozhatsz esetleg a pimaszsággal, ha mindenképp szeretnél valamit tőle :) láttad a Hitman című filmet? Ha nem, nézd meg! :)
2013. ápr. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
és miért nem engedsz közel magadhoz senkit? ez egyfajta védőpajzs akarna lenni?
2013. ápr. 10. 11:43
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a fajtát fel kell szedni. Ha neked ez belefér, akkor neked kell megtenni az első lépést és azt mondani tetszik neked és szívesen meginnál vele valamit. Ha ez elől is kitér, akkor nem kellesz neki, vagy gyökér.

28F

2013. ápr. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!