Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszek neki? Lehet baratsagbo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszek neki? Lehet baratsagbol szerelem?

Figyelt kérdés
Na szoval van ez a srac, egy osztalyba jarunk es egy uton is szoktunk haza menni, csak en meg o. 8ok vagyunk amugy. Mar kb. 3 eve legjobb baratok vagyunk,de most az elmult 3 honapba mintha megvaltozott volna valami.. Azt hiszem h szerelmes lettem bele. Erdekes modon mostanaba egyfolytaba racsap a hatsomra, meg en is vissza mint valami jatek. Szerintem lehet h tetszem neki, de nem tudom miert nem kezdemenyez. Vagy szerintetek mit kene h csinaljak?:/ am megkerte h legyek a parja ballagason.:))

2013. ápr. 14. 00:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet!
2013. ápr. 14. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elöször is nézd meg másokét is csapkodja-e xD (szerintem ez még alsoban volt divat de na) koleszban márt nem szokás nekünk ... de 8 adikban ha jol értelmeztem a szöveget.. hát nem tudom micsinálj.. talán meg kéne kérdezned? vagy talán oda menni hozzá és megmondani neki h tetszel vagy játszhatjátok mint alsóba kérd meg a legjobb ismerösöd rajta kivül h kérdezze meg tetszel e neki.. na de viccet félre téve... tényleg kérdezdmeg ne várj vak csodát mert ha elhivot akkor tetszel neki .. ha vársz csak elcseszed
2013. ápr. 14. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
De igen is lehet nekem abbol lett 2 éves kapcsolatom és jelenleg is tart
2013. ápr. 14. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Antonius Caepio ***** válasza:

Nyilvánvalóan tetszel neki, és igen, lehetséges barátságból szerelem. Sőt, én azt vallom, hogy az ilyen kapcsolatok a legjobbak.


Azt viszont hozzátenném, hogy kicsit korai ez nálatok. Általános iskolások vagytok még, ugye? Ebben a korban még nehéz egy normális párkapcsolatot kialakítani, de mit is veszíthetsz? :-)

Légy a párja ballagáson, addig meg töltsetek sok időt együtt, hátha elmondja, hogy mi a helyzet.

2013. ápr. 14. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
barátommal 7hónapja vagyunk együtt és mi is barátságból indultunk ki:) és a mai napig nagyon szeretjük egymást. de nem nagyon ajánlom hogy osztálytárssal járj mert megunjátok egymást. tapasztalat .:\
2013. ápr. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!