Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy fiú aki tetszik, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki tetszik, és szerintem én is neki. Mit tegyek? L/14

Figyelt kérdés
Van egy srác, folyton egymást nézzük, van hogy csak úgy ok nélkül elnevetjük magunkat, pedig egymáshoz sem szólunk. Sokat mosolyog rám. Csak ezelőtt egyikünk se figyelt fel a másikra. Szerintetek lehet-e belőle valami, és ha igen, akkor kinek kellene kezdeményezni? A válaszokat előre is köszönöm.

2013. ápr. 26. 17:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hülye ha nem kezdeményez.. Na jó nem hülye, csak nagyon félénk. Neki kéne, de ha ilyen, akkor menj oda hozzá beszélgetni
2013. ápr. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hát lehet ám hogy azért nevetitek el magatokat mert annyira nézitek egymást hogy már kellemetlen

na de amugy szerintem igen ha ugy érzed biztosan tetszel neki kezdeményezhetsz te is

2013. ápr. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Mókusgyilkos ***** válasza:
szerintem meg akkor is kezdeményezhetsz ha nem vagy biztos abban hogy tetszel neki :D csak mert ha arra várnánk hogy egy 14 éves lány biztos legyen VALAMIBEN akkor itt döglenénk meg. :P
2013. ápr. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!