Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány osztálytársam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány osztálytársam kb. velem egy idős (14) és régòta tetszik nekem meg szerintem én is neki de mivan ha nem? Félek bevallani neki mit érzek iránta. Hogy mondjam meg neki h szeretem?

Figyelt kérdés

2013. márc. 21. 09:51
 1/5 anonim ***** válasza:
ne azzal kezdd hogy szereted :) mosolyogj rá, udvarolj neki, vigyél neki csokit, bonbont mittudomén..ilyesmit. Aztán ő ebből le fogja venni, hogy tetszik neked, és ha te is tetszel, akkor nem szól érte hogy hagyd abba, és akkor elmondhatod neki hogy mit érzel
2013. márc. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Legyél vele nagyon kedves és mutasd ki h tetszik neked és finoman közeledj.És ha ugy látod ö is viszonozza azt amit te akkor nyert ügyed van:)

14L

2013. márc. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)) jöhet még válasz ha van tippetek
2013. márc. 23. 19:57
 4/5 anonim válasza:
Szerintem menj oda hozza es mond meg hogy mit erzel iranta;) termeszetesen ne ugy hogy szia szerelmes vagyok beled es ennyi,hanem kezdj el vele beszelgetni altalanos dologokrol(pl.:hogy milyen napja van) es aztan aprankent juss el oda h szerelmet vallasz neki:)) en pl szeretem ha egy fiu bemeri vallani h mit erez, de izlesek es pofonok.:) 13L
2013. ápr. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
mostmár nem aktuális, ugyanis összejöttünk:))
2013. ápr. 1. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!