Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van rá esély hogy visszajöjjön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van rá esély hogy visszajöjjön hozzám nagyon szeretem?

Figyelt kérdés
vagyok tavaly nyáron olaszorszában megismertem egy fiút nagyon szeret(tem) még mindig a mai napig kb 6 napot ha együtt voltunk tudom h jobbat érdemlek de én még mindig öt szeretem sajnos az utjaink különváltak mert nekem haza kelett jönnöm és azota nem láttam utána kb okotberig beszéltem vele tovább nem mert nem szeretett már... azota se merem felhivni azt a számot..jo lenne ujra hallani a hangját...de hát azt se tudom mit mondanék neki ugy h inkább nem...neki csak egy futo vmi volt hát nekem nem ...igaz azota nekem volt 1 barátom csak fellángolás volt szerintem legalábbis 2 honapig voltunk együtt utána megcsalt dszkoba szemem láttára ésutána még vissza akarta könyörögni magát hozzám -.-... és azota nem tudok senkit szeretni amiota megismertem azt a fiut....sose fogom elfelejteni öt...nyáron viszamegyek olaszba és vissza szeretném csábitani vhogy adjatok valami tanácsot...szerintetek van még rá esély hogy valaha mi ujra együtt? még a közös fotom is megvan vele nem vettem a bátorságot h kitöröljem...több mint félévig nem volt senkim amiota hazajöttem onnan..és 1 év telt el és én még mindig csak rá gondolok normális járt még valaki hasonlo cipöben mint én?

2013. ápr. 26. 23:43
 1/1 anonim válasza:
Felejtsd el, ha neki ez csak egy futókaland volt akkor nem érdemel meg. Keress más, idővel majd beleszeretsz másba:)
2013. ápr. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!