Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért csak a kihívó, feltűnősk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a kihívó, feltűnősködő lányokat kedvelik a pasik?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy különleges jelenség, se nem kövér, se nem vékony, egyszerű ruhákat hordok, általában farmert valami hosszabb, lenge felsővel. Mindig csinosan jelenek meg, legalábbis én azt gondolom. Az igaz, hogy nem hordok átlátszó, feszes nadrágokat, valóban nem szeretem, ha bevág a fenekembe, de a pasiknak már csak ez fontos? Na meg az egész arcot takaró napszemüveg... Lányok, hozzám hasonló adottságokkal, stílussal hogyan hívjátok fel magatokra a pasik figyelmét? Miért nem látnak minket eléggé "partiképesnek"?
2013. ápr. 29. 17:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nekem az a fontos hogy jó csaj legyen. Hiába rittyented ki magad, ha csúnya vagy akkor az vagy.
2013. ápr. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Amiért a páva hímje is a farktollaival hódít, vagy a szarvas az agancsával. Ha nem lógsz ki a tömegből, akkor miért várod, hogy majd észrevesznek? Más kérdés, hogy kilógni sokféle képpen lehet, csak ahhol meg olyan körökben kell mozogni. Nyilván diszkóban a legszínesebbet látják meg, a könyvtárban pedig esetleg azt, aki érti amit olvas. De ha ez a problémád, hát egyszerű a megoldás: vegyél te is szűk topot meg cicanadrágot és kész.
2013. ápr. 29. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
66%
A válasz egyszerű: az olyan lányokhoz -akik kihívóan öltözködnek- nagy valószínűséggel olyan személyiség is járul ... -_- Könnyen kapható mindenre. Nem is veszik komolyan Őket a palik, úgyhogy felesleges irigykedni :)
2013. ápr. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
A feltűnő viselkedéssel és bevágós nacival nem lehet komoly fiút fogni, én legalábbis komoly pasit kerestem és engem egyszerűként is észrevett és már 5 éve boldogok vagyunk együtt.
2013. ápr. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
17:19 : A stílusomon nem is szeretnék változtatni, az olyan mű lenne...
2013. ápr. 29. 17:21
 6/20 anonim ***** válasza:

Szerintem rosszul látod. Mondhatjuk úgy, hogy nem a legmenőbb srácoknak jössz be? Vagy neked mi a fontos, kik vegyenek téged észre? Milyen kaliberű srácoknak akarsz tetszeni? És honnan veszed,hogy nem tetszel nekik? Nem lehet,hogy csak nincs kellő önbizalmad? Privátba folytathatjuk ha beleszeretnél merülni a témába:D

17F

2013. ápr. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
17:19 : Na persze... mégis minden pasi szuper szexis nőt szeretne.
2013. ápr. 29. 17:23
 8/20 A kérdező kommentje:

17:22 : Főleg hozzám hasonló természetűeket, mit is kezdenék valami nagyszájúval, aki állandóan beszél... De olyan jó lenne, ha nem online hanem személyesen odajönne hozzám. Nálam attól már egy igazi Férfivá válna.

Lányok? Ti hogy vagytok ezzel?

2013. ápr. 29. 17:25
 9/20 A kérdező kommentje:
Főleg lányoktól várnék válaszokat, mert az hogy a fiúk mit írnak ide és hogyan viselkednek két külön dolog...
2013. ápr. 29. 17:26
 10/20 anonim ***** válasza:
Bocs,hogy segíteni akartam :D
2013. ápr. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!