Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit vegyek fel randira?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek fel randira?

Figyelt kérdés
Etikus rövid szoknyát felvenni holnapi délutáni randira,vagy inkább cicanadrágot vegyek fel?Vagy inkább fogjam vissza magam teljesen?Ti mit tennétek?Teljesen pánikba vagyok esve!

2012. jún. 10. 23:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ne vegyél fel SEMMIT. Az tuti jó lesz. :D


Egyébként attól függ, mit akarsz, te milyen vagy. Szexi dög, vagy inkább egy aranyos, szeretgetni való kiscsaj? (átmenet lehetséges és kombináció is. :D)

2012. jún. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem csábíts, ha jó idő lesz. :P miniszoknyára szavazok. :D
2012. jún. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát inkább az első vagyok,és elég régóta húzzuk egymás agyát. :) Kollegám amúgy. :)
2012. jún. 10. 23:41
 4/11 anonim ***** válasza:
Akkor egyértelmű. Magadat add, nem fog ellenkezni. :D
2012. jún. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De nagyon parázok amúgy,hogy összefutunk valamelyik munkatárssal :D Sejtegetik,de nem olyan a hely,ahol szerencsés összejönni :D
2012. jún. 10. 23:44
 6/11 anonim ***** válasza:
Tojd le. Egymás társasága a lényeg. :]
2012. jún. 10. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Mivel együtt dolgoztok, látott már mindenféle ruhába, és most szeretne látni anélkül is. Amúgy szoknyát vegyél, az nőies, a cicanadrág pedig inkább vicces.

Milyen az a munkahely, ahol szerinted sikerült eddig észrevétlenül egymás agyát húznotok?

2012. jún. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Sejtik azért,nem maradtunk észrevétlenek,mert volt több buli,ahol nagyon látszott rajtunk,hogy van valami :D Aztán most tavasszal úgy tűnt,mindketten más mellett kötünk ki,de néhány hete megint egymásra találtunk :D A közvetlen főnökünk jófej,ő toleráns,de feljebb azért nem örülnék,ha jutna...csak ha már teljesen hivatalos :D
2012. jún. 11. 00:11
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a szoknyának átlagosan nagyobb sikere van. Ha vannak hozzá lábaid, vedd fel azt.
2012. jún. 11. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Kettő is van hozzá :D
2012. jún. 11. 07:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!