Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Félénk fiú volnék és szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félénk fiú volnék és szeretnék randira hívni egy visszahúzódó, csendes lányt. Vajon eljönne velem?

Figyelt kérdés

Van egy lány, csak látásból ismerjük egymást, egy faluban lakunk, tavaly szeptember óta sokszor utazunk együtt busszal. Még sosem beszéltünk csak a buszmegállóban szoktunk találkozni.

Ő igazán helyes, vékony, törékeny alkatú, én pedig sajnos egy nagydarab állat vagyok tele gátlásokkal. Látni lehet rajta, hogy ő amolyan félénk típusú és visszahúzódó is akár csak én. Mindig egyedül szokott menni iskolába. Nem tudom miért, de olyan szomorú a tekintete. Annyira szeretném látni mosolyogni, nevetni.


Kezdésnek a következő pár mondatot találtam ki:

"Szia! XY vagyok. Tudod, szoktunk együtt buszozni...Arra gondoltam, elmehetnénk együtt fagyizni valamikor."

Ha nemet mond:"Hát jó...csak gondoltam...akkor szia."

Ha igent mond:...szerintem arra kevés az esély:(


Még nem volt barátnőm és randira sem hívtam senkit. Kicsit félek hogy mi lesz. Vajon eljönne velem?

Végül is mindegy, én már elhatároztam magam. Történjen bármi, el fogom őt hívni mégpedig a jövő héten. Lesz ami lesz. Ha nem akar eljönni akkor... nem...

21/F



2013. máj. 4. 13:56
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
már meg is adtad a választ! :)
2013. máj. 4. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:

ha nem hívod el még az esélyt sem adod meg, hogy igent mondana-e


valahol el kell kezdeni neked is, ez remek alkalom lesz

2013. máj. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
Szerintem simán bele fog egyezni.:)
2013. máj. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
Jó ötlet, szedd össze a bátorságot, remélem sikerrel jársz!
2013. máj. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim válasza:
Sok sikert! Ne izgulj nincs mit vesztened hisz még nem is ismered. Szóval gondolj arra, hogy lehet erre vár már rég. Légy határozott és egyszerű, de hogy leírtad biztos aranyos lány én ha nemet mond akkor sem lesz semmi és el tudsz majd kezdeni beszélgetni vele.
2013. máj. 4. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim válasza:
Sok sikert! Sokat nem veszíthetsz ha nem egyezik bele de ha viszont benne van akkor akár egy életre is párt találhatsz!
2013. máj. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
82%

Nakéremszépen, itt a mintapélda a sok rinyagép számára!

Hajrá kérdező!

2013. máj. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
én elmennék veled, ha a csak lennék. Kár, hogy nem buszozok :D 21Lhajráááááá!
2013. máj. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Ezekből meríthetek egy kis önbizalmat.

Most őszintén, ha te egy félénk, visszahúzódó, csendes lány vagy és egyszer csak, miközben mennél haza melléd lépne, egy nálad egy fejjel magasabb, nagydarab mackós alkatú gyerek (vagyis én) és mély dörmögő hangon (ugyanis ha nagyon izgulok akkor ilyen hangom) elhívna téged valahova, miközben te az iskolán kívül sehova nem jársz el sehova igent mondanál? Hááát..szerintem nem valószínű.

Vagy azért utasít vissza, mert nem tetszem neki, vagy megijedne tőlem, vagy egyszerűen nem akar kapcsolatot.

Mindegy, attól még megpróbálom. Különben az gyötörne folyton, hogy "Mi lett volna ha?"

2013. máj. 4. 16:00
 10/31 anonim ***** válasza:
Hé, fiú! A 4-es válaszoló vagyok. Nem tudom megérteni a hozzáállásodat. "Valószínűleg nem fog sikerülni, de lehet, hogy igen." Mi ez? Úgy kell hozzáállni a dolgokhoz: "Sikerülni fog, igent fog mondani, de ha nem, akkor sincs baj." Mert ha ezzel a negatív hozzáállással mész oda hozzá, lehet, hogy azt hiszi, nem is akarod igazán! Legyél pozitív, lássa rajtad a magabiztosságot és a vidámságot, és akkor ő is azt gondolja, van ebben a fiúban valami!
2013. máj. 4. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!