Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Félénk fiú volnék és szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félénk fiú volnék és szeretnék randira hívni egy visszahúzódó, csendes lányt. Vajon eljönne velem?

Figyelt kérdés

Van egy lány, csak látásból ismerjük egymást, egy faluban lakunk, tavaly szeptember óta sokszor utazunk együtt busszal. Még sosem beszéltünk csak a buszmegállóban szoktunk találkozni.

Ő igazán helyes, vékony, törékeny alkatú, én pedig sajnos egy nagydarab állat vagyok tele gátlásokkal. Látni lehet rajta, hogy ő amolyan félénk típusú és visszahúzódó is akár csak én. Mindig egyedül szokott menni iskolába. Nem tudom miért, de olyan szomorú a tekintete. Annyira szeretném látni mosolyogni, nevetni.


Kezdésnek a következő pár mondatot találtam ki:

"Szia! XY vagyok. Tudod, szoktunk együtt buszozni...Arra gondoltam, elmehetnénk együtt fagyizni valamikor."

Ha nemet mond:"Hát jó...csak gondoltam...akkor szia."

Ha igent mond:...szerintem arra kevés az esély:(


Még nem volt barátnőm és randira sem hívtam senkit. Kicsit félek hogy mi lesz. Vajon eljönne velem?

Végül is mindegy, én már elhatároztam magam. Történjen bármi, el fogom őt hívni mégpedig a jövő héten. Lesz ami lesz. Ha nem akar eljönni akkor... nem...

21/F



2013. máj. 4. 13:56
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

Mindenképp próbáld meg!!!

Sok sikert ! :)

2013. máj. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 A kérdező kommentje:
Én az szeretném, hogy összejöjjön a randi. Kevés dolog van amit jobban szeretnék. Megpróbálom addig minden bátorságomat összeszedni és azt a pár mondatot amit fent leírtam normálisan, magabiztosan elmondani, csak látom a buktatókat a dologban.
2013. máj. 4. 16:18
 13/31 anonim ***** válasza:
Hjrá, majd írd meg, hogy ment a dolog, most már érdekel!
2013. máj. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm még egyszer mindenkinek!

Meg fogom próbálni, biztos...

2013. máj. 4. 16:30
 15/31 hyatt ***** válasza:
gondolj arra hogy mi az amire nem tudna nemet mondani és használd :) ne hagyd magad könnyen lerázni de ne legyél erőszakos se. Jópofa ötletekkel mindent el lehet érni
2013. máj. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
8as vagyok! Mondom, hogy én elmennék! főleg, ha magasabb vagy, meg mackós! végre nem a lányoknak kell udvarolni...
2013. máj. 4. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:

Sajnos nem tudom mi az amire nem tud nemet mondai, csak látásból ismerem, még a nevét sem tudom:(

Amikor elhívom randira adhatok neki valamit ajándékba, egy szál virágot vagy egy tábla csokit csokit? Illik ilyenkor?


Köszönöm kedves 8-as :)

2013. máj. 4. 17:22
 18/31 anonim ***** válasza:
elég, ha a randevún adsz neki valami apróságot! azért lerohanni sem kell! Légy őszinte, mondd neki, hogy régóta tetszik neked ő és mostanra szedted össze a bátorságodat, hogy megszólítsd..stb... csak, hogy ne nézzen sorozatgyilkosnak vagy ilyesmi...
2013. máj. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
na elhívtad??
2013. máj. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:

Köszönöm az érdeklődést!

Nem találkoztam ma vele, talán majd valamikor a héten.

2013. máj. 6. 16:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!