Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi történhetett?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történhetett?

Figyelt kérdés

A neten ismertem meg a srácot, ő keresett meg, látott rólam millió képet, a randevú előtti napi képet is(tehát tudta, hogy nézek ki) és egy héten át éjjel-nappal beszéltünk, minden klassz volt, egy hullámhosszon voltunk, nagyon bejöttem neki minden. Majd randin gyakorlatilag lerázott.

Hiába töprengek rajta, nem értem...

Max a külső lehet az oka, de ha így van, akkor végképp nem értem, hiszen millió képet látott, tegnapit is tehát érthetetlen.

Életben is olyan voltam, mint írásban tehát..



2013. máj. 9. 13:35
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
20 éves nő vagyok
2013. máj. 9. 13:36
 2/19 anonim ***** válasza:
Szerintem meg a belső. Neked is voltak már borzasztó első randijaim, ahol a csaj idióta, idegesítő volt.
2013. máj. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Én is a belsőre tippelek. Vagy, tévedsz és mégse úgy nézel ki személyesen mint képen.
2013. máj. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

nő vagyok, ő a férfi:)

Ugyan az vagyok, mint írásban. félek, hogy a külső, de nem értem miért... még tegnapi képet is látott:(..

teljesen tönkrevágta az önbecsülésemet..:/

2013. máj. 9. 13:42
 5/19 anonim ***** válasza:
Talán megkérdezhetnéd tőle.
2013. máj. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Nehogymár ennyi tönkrevágja az önbecsülésed.Ha tudnád nekem hány ilyen randim volt, és hány olyan,ahol konkrétan hiába láttam millió képet az illetőről,élőben rohadtul nem úgy nézett ki.De volt olyan,aki élőben szuper volt,de egy tuskó bunkó paraszt :D
2013. máj. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

fent azt írtad beszélgettetek a neten, most meg az írást említed ... akkor mégsem pl skype volt?


mert lehet baja a hangoddal, beszédstílusoddal, sőt akár az illatoddal (szagoddal) is


javaslom, vedd fel vele újra a kapcsolatot, írd meg, hogy nem akarsz tőle már semmit, de kéred, hogy segítsen mivel taszítottad el magadtól, hogy a későbbiekre változtatni tudj ezen

2013. máj. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

facebook


szerintem max a testsúlyommal lehet baja, de a képekről az alakom is lejön, tehát továbbra is nem értem.


(közel sem vagyok kövér, de 2 év házhoz kötött betegség után már modell alkat sem, de még mindig formás, tetszem a férfiaknak..) - és mostani képet is látott..


ilyenekkel sosem volt gond, mit amiket említettél:S

2013. máj. 9. 13:51
 9/19 A kérdező kommentje:
élőben mindenki más, ő is más volt, de azért nem ráztam volna le..:/ meg ennyi és ilyen beszélgetés után alapból adok a dolognak esélyt, szerintem ez alap.
2013. máj. 9. 13:53
 10/19 anonim ***** válasza:
Akkor lehet hogy menet közbe rájött hogy mégse kell neki barátnő. Volt párszor nekem is hogy nagyon bejött egy lány, tökre odavoltam érte, a randi közbe meg elkapott valami érzés hogy nem kell nekem, nem akarok én járni senkivel stb. Igaz én nem elhajtottam hanem gondolatba pofán basztam magam és összejöttünk :D
2013. máj. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!