Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi történhetett?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi történhetett?

Figyelt kérdés

A neten ismertem meg a srácot, ő keresett meg, látott rólam millió képet, a randevú előtti napi képet is(tehát tudta, hogy nézek ki) és egy héten át éjjel-nappal beszéltünk, minden klassz volt, egy hullámhosszon voltunk, nagyon bejöttem neki minden. Majd randin gyakorlatilag lerázott.

Hiába töprengek rajta, nem értem...

Max a külső lehet az oka, de ha így van, akkor végképp nem értem, hiszen millió képet látott, tegnapit is tehát érthetetlen.

Életben is olyan voltam, mint írásban tehát..



2013. máj. 9. 13:35
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

akkor is azt gondolom beszéld meg vele, de érezze, hogy nem akarsz már semmit tőle


(randin lerázott: és ha hasmenése volt, és nem akarta mondani?)


mondanám, hogy küldj priviben képet, hogy véleményt írjak, de a képen neki is bejöttél, így nincs sok értelme

2013. máj. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
de ha csak egy képet látott volna hagyján, de így?... szinte az egész életem látta, és új képet is..
2013. máj. 9. 13:56
 13/19 anonim válasza:

Király randi volt! :P

...és a külsőddel nem volt gond.

2013. máj. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
ne rágd már magad, lépj vele újra kapcsolatba, hogy tisztázzátok, és legyen őszinte
2013. máj. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
erre nem lennék képes
2013. máj. 9. 13:59
 16/19 anonim ***** válasza:

Hát akkor mégsem voltál számára olyan mint amit elképzelt, mivel neten ismerkedtetek eddig! Nem tudom min beszéltetek eddig, neten vagy telefonon de úgy tűnik "nem úgy jött neki össze"... Vagy attól függ miről beszélgettetek.


Engem is régen volt egy srác aki randizni hívott, erre randin kb 30 perc után le akart lécelni. Hát jobban is tette, mint hogy behülyítsen még jobban aztán akkor hagyjon faképnél. Mondjuk annyira nem voltam oda érte, nem fájt cseppet sem a dolog, csak az hogy hülyének nézett. Azt nagyon nem szeretem.


A barátommal amikor először randiztunk, kellemesen csalódott azt mondta, mert amikor írásban beszélgettem vele akkor hogy is mondjam (nem tudom jobban megfogalmazni) "városiasnak" tűntem, de amikor megszólaltam sütött rólam a tájszólás és ez nagyon tetszett neki, ami nekem szerencse mert én mindig úgy beszélek. :)

2013. máj. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

:)



mielőtt találkoztunk, mondta hogy az oldalról egyszer már randizott de nagyon erőltetett volt és nem lett belőle semmi, nos akkor velem is ez volt?.. de akkor ez most komolyan kinek a hibája?

elég hallgatag volt, ha én nem hoztam fel témát, ő ritkán.. gázos volt amúgy is, de én csak arra tudok gondolni, hogy ennyire nem tetszettem neki élőben?

és nő létemre jönnek ezek, hogy akkor ilyen ronda, dagadt meg nemtudom én mi vagyok:D.. :/

2013. máj. 9. 14:10
 18/19 anonim ***** válasza:
..ez elég ritka amúgy az ilyen eset,mert kép alapján azért már lehet dönteni..
2013. máj. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
szerintem is..
2013. máj. 11. 19:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!