Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek szégyenlős? Van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szégyenlős? Van egy srác, aki nem olyan régen rám írt, majd beszélgettünk, személyesen nem is ismerjük egymást. Konkrétan még nem hívott el sehova, csak. (többi lent).

Figyelt kérdés
A beszélgetésbe mindig belecsempészi, hogy pl. hétvégén hol lesz(én panelban lakok, és mellettünk van egy másik ház tömb na ott lakik az egyik haverja), és mindig bejelenti, hogy ekkor éppen itt lesz. De konkrétan nem hív el sehová, nem említi meg hogy találkozzunk. 1X volt az, hogy meghívott a focimeccsére.
2013. máj. 12. 11:11
 1/4 anonim ***** válasza:
igen, az
2013. máj. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen, tetszel neki és apróbb jeleket küld feléd. Menj el ha meghívott a meccsére, még ha nem is szereted a focit, akkor is, ha érdekes számodra az illető.
2013. máj. 12. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kis félénk :3

Amúgy ezt neked kell tudni, te ismered. Egy pasiról hamar megállapítható, hogy nagyszájú, csajozós, vagy szende nyuszifiú.

Ha tetszik, akkor nyugodtan lépj te :3 Tudom, hogy sokan mondják, hogy ne a csaj kezdeményezzen, de lehet, hogy pont úgy lesztek mindketten nagyon boldogok, ha megteszed.


17/L

2013. máj. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Eddig nekem nem úgy tűnt, hogy szende lenne... Hanem hogy vagány gyerek, aki nyomul minden csajra.. látszik, hogy nem ismerem..
2013. máj. 12. 12:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!