Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy tudnék újra találni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék újra találni olyan csúnya lányt, aki a sovány, alacsony fiúkat képes emberként tisztelni és szívesen ismerkedne, járna ilyen fiúval, esetleg csak alkalmi szexbe belemenne ilyen sráccal?

Figyelt kérdés

Eddig csak egyetlen egy ilyen csúnya lányt találtam, aki rendes volt velem, sajnos már más fiúval jár, de még ma is gykran gondolok rá, mert volt olyan rendes, hogy úgy bánt velem, mint egy helyes fiúval és smárolni is jó volt vele, plusz a cickói is nagyon finomak voltak.

Az átlagos és szép lányok meg nagyon kegyetlenk a fajtámmal, szóval az ő véleményükre nem is vagyok kíváncsi, elég sértegetést, bántást kaptam már ilye kegyetlen csajoktól, hogy egy életre megtanuljam, mennyivel fontosabb a jellem, mint a külső.

Azóta kerülöm a szép lányokat, de valamiért kifejezettem csúnya, hozzám való lányokat nem találok a városban és neten meg utálok ismerkedni, facebookon amúgy is csak a felszínes, buta libák lógnak többnyire.


2013. máj. 14. 20:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
75%
én azt hittem, hogy a csúnya lányok sem jönnek össze csúnya fiúkkal
2013. máj. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
83%
Nem unod még...?
2013. máj. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
36%
Alacsony és vékony fiúként simán van esélyed. Akkor nincs, ha alacsonyság mellett dagadt és ocsmány vagy, mint én.
2013. máj. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
85%
kezdődik a sírás. hozok popcornt,folytasd!
2013. máj. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
86%
megjött a dagi is,hát ez remek,érdekes fordulat,és már csak valami harmadik retardált kéne
2013. máj. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Kire gondolsz 5-ös?
2013. máj. 14. 20:42
 7/21 anonim ***** válasza:
80%
Csak nekem fájdult meg a szemem, mire ezt végigolvastam?
2013. máj. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
82%
minden lány álma, hogy egy rinyáló alacsony csúnya fiú, azt mondja csúnya vagy de azért legyünk egy pár. Ennél romantikusabbat még életemben nem hallottam :D
2013. máj. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
régi vágyam teljesülne azzal, ha a kérdező és a 3. válaszoló leállnának egymással vitatkozni, hogy melyiküknek rosszabb.
2013. máj. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Én bírom a dagi sorstársam, de amúgy tényleg rühellik a lányo a sovány fiúkat is az tény, talán, ha magas lennék, elnéznék azt, hogy sovány vagyok. De az arcszerkezetemen sajnálatos mód a magasság sem segítene. Katasztrófális a fejem, jobb lenne maszkkal mászkálnom.
2013. máj. 14. 20:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!