Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk ti szerettek kezdeményezni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

_Fanni_ kérdése:

Fiúk ti szerettek kezdeményezni?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki egy évvel idősebb,és mostanában köszön meg szoktunk 'szemezni',de nem tudom mi legyen..Sosem mondd semmit,nem ír rám.Pedig jó lenne mert nekem tetszik,csak hát nehogy már én kezdeményezzek..Szerintetek? 16/L

2013. jún. 6. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:
mindjárt jön a sok kényelmes pasiválasz, hogy a lányok is ugyanúgy kezdeményezhetnek:D csak azt mondom akkor kezdeményezz ha muszáj:)
2013. jún. 6. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ilyen a világ, neked kell kezdeményezned, ha ő nem mer, és ismerkedni akarsz.

Ha a srác tenne fel hasonló kérdést rólad, akkor neki is ezt mondanám, csak persze durvábban.

2013. jún. 6. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A "Szemezés" elég tág fogalom. Az a TE dolgod, hogy észrevegye, hogy nem közömbös irántad. Ha ez után sem mozdul, akkor az már az ő hibája.
2013. jún. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szoval ha egy kover mamoca mutatja hogy kezdemenyez, es en nem csinalok semmit, akkor az az en hibam?
2013. jún. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Azt hiszem, mindent tehetsz, de ne add fel. Annál sosincs rosszabb. És, ha engem kérdezel, kérdezd meg a körülötted lévőket(már azokat, akikben nagyon, de nagyon megbízol), hogy szerintük érdemes-e. Ha mindenképpen nemmel válaszolnak, akkor lehet, hogy érdemes lenne, úgymond "leváltani" szegény srácot. Viszont, ha van legalább egy valaki, aki továbbra is biztat, és támogat, és esetenként elmegy veled előtte, hogy utána egymásra vigyoroghassatok, akkor - legalábbis, szerintem - van esélyed. De, a legfontosabb, az az, hogy kérdezd meg magadtól. Tedd fel a kérdést. Ha egyből nem a válaszod, az egyenlő az esélytelennel. Ha egyből igen, abból még lehet valami. Ha pedig, nem vagy semmiben sem biztos, az meg teljesen normális. Később ki fogod bökni valamikor a választ.


Addig is, én akkor is melletted állok, ha véletlenül összetöri a szíved az a szerencsétlen.


Legjobb barátnőd - Remélem, nem kell mondanom melyik, de ha gondolod, kérdezd meg élőben :)


U.i.: Ha kellenek sírós zenék, azt majd én elintézem :D Már, ha egyszer összejöttök, de aztán szakítotok... Bár, a mostani állás szerint, inkább megöljük, mint szeretjük, nem?

2013. jún. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!