Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen tippeket adnál egy 27...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tippeket adnál egy 27 éves férfinak, akinek még sosem volt senkije, és most szeretné megkezdeni a netes társkeresőzést?

Figyelt kérdés
Jóbarát, de nem tudok neki mit mondani, én sosem neten ismerkedtem.

2013. jún. 7. 00:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
27%

Hagyjuk, egyértelmű, hogy magadról beszélsz.

Azt javaslom, itt a hétvége, menj buliba, és felejtsd el a netet.


Vagy ha jótét lélek vagy, akkor a gátra.:D

2013. jún. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
31%
Ilyen idősen tapasztalat nélkül lehúzhatja a rolót. Járjon qrvázni.
2013. jún. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
40%
tanuljon PUA-t, keress rá a googlén
2013. jún. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Ássa el magát jó mélyre, ha 27 évesen férfinek nevezi magát, és még erre se képes önállóan.
2013. jún. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
5%
Jobb, ha egyáltalán el se kezdi a társkeresést normális úton. Akinek 25 évig nem volt semmilyen intim kapcsolata a nőkkel, annak csak a prostituáltak maradnak, hogy legalább a nemi vágyait ki tudja elégíteni.
2013. jún. 7. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%

Jól kitöltött adatlap. Egyrészt írjon magáról minél részletesebben, ne csak "sablon" dumát, hanem érdekességeket is!

A "kit keres" oldalon pedig minél alaposabban fogalmazza meg az elvárásait - igenis, legyenek elvárásai, ne érezze azt a nő, hogy a pasinak "tökmindegy", kivel kerül össze! Minél magasabban van a léc, annál inkább kihívásnak tekintjük a pasit!

Ha levelet ír egy nőnek, akkor az ne sablon levél legyen, ne is általános "ismerkedni szeretnék" szöveg, hanem eleve keressen ki a nő adatlapjáról valami érdekességet, és azzal kapcsolatban írjon, valami személyeset.

38/neten ismerkedő nő

2013. jún. 7. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
61%

Hagyd a netes tárkeresést, ha 27 éves korodig nem volt csajod valószínűleg nem nézel ki túl jól, netes társkeresőkbe pedig csak azoknak van sikerük akik kép alapján meggyőzik a másikat. Neked belső alapján kell.

Élőben próbálkozz!

2013. jún. 7. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Költőnő? ***** válasza:
sok sikert hozzá barátom. még nehezebb minden, mert hiába van szép lelki világod és hasonlók, ha személyes talinál nincs meg a szikra... Ezt csak akkor tudod kiváltani, ha mész személyesen és nem adod fel. Egy időben én is próbálkoztam vele, mikor már annyira elegem volt a bunkó faszikból, h csak na. Nekem nem jött be. Hiába voltunk amúgy teljesen egy hullámhosszon, személyesen nem fogott meg. Nekem nem jött be, fe is hagytam vele.
2013. jún. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A netes társkeresést felejtsd el. Minden más jöhet.
2013. jún. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
11%
Jól szólottak az előbbi komák. A netet hagyd ha nem nézel ki túl jól, de ha dellás vagy, megpróbálhatod, hogy lefényképezkedsz a Ferrariddal, vagy miközben tolod a Sió drinxet kivágsz egy köteg húsz-ezrest. Amúgy a netet a saját érdekedben is hagyd, mert még a szutykok is úgy kifotoshoppolják magukat, hogy az anyjuk sem ismer rájuk, meg homályosítanak, aztán ha látod őket élőben sírva rohansz hazáig. Ismerkedj személyesen. Buli, strand, villanyos, vonat tök mindegy. Aki megtetszik, menj oda, ha elhajt, ne foglalkozz vele, odamész a következőhöz.
2013. jún. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!