Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen ajándékötleteitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen ajándékötleteitek vannak a barátotok születésnapjára? Miféle kreatív ajándékot adhatnék? Pénzem nincs, tehát nem tudok nagyon venni bármit is.

Figyelt kérdés
Tudom,hogy ezt nekem kéne tudnom,mert én ismerem,de az ajándékozáshoz mindig is béna voltam..Én sem tudom soha,minek örülnék igazán..
2013. jún. 10. 22:24
 1/3 A kérdező kommentje:
19 éves fiúnak
2013. jún. 10. 22:24
 2/3 anonim ***** válasza:

vicces, kreatív sörbontó

hancúr-kupon

fotósorozat rólad

elküldöd anyádékat egy hétre nyaralni

valamint:

meglepetés ágybareggeli

egy fantáziájának a teljesítése

valami személyes (szimbolikus) kézzel készült ajándék

"első randi" amit te szervezel meg és tuti jó a vége ;)


most ennyi jutott az eszembe

2013. jún. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha édesszájú süthetsz neki tortát...én anno vettem egy szív alakú sütőformát, hátha jó lesz majd valamire, és fel is avattam, igaz valentín napra, de nagyon fini lett és nagyon örült neki.

Tavaly vettem (talán 300 ft-ért) felrázható vízgömböt amibe közös képet tettem, szintén sikert aratott.


Vagy pl. meglephetnéd egy kirándulós piknikkel...kinézel egy szép kis helyet, kipakolsz oda, megterítesz hasonlók...megkérsz egy barátot h amíg nem értek oda (mondasz egy időpontot) addig vigyázzon rá, nehogy ellopják, vagy az is lehet hogy Ő viszi ki a cuccost) és mire oda értek a séta után esztek egy jót :)

2013. jún. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!