Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Nyáron jobban szerette...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Nyáron jobban szerettek ismerkedni, barátkozni, pasizni?

Figyelt kérdés

Gondolok itt elsősorban ugye a hirtelen szabaddá vált középiskolás, főiskolás lányokra. A sok szabadidő, unalom miatt csak csak könnyebben veszik rá magukat egy kalandra.

Nem kifejezetten az egy éjszakásról beszélek, hanem akár komolyabb kapcsolat, netán csak laza szexkapcsolat erejéig.


Míg nem dolgoztam emlékszem, hogy mi is azzal ütöttük el az időt, hogy csajokat hajkurásztunk, meg volt hogy össze is jött valami.

Most hogyan zajlik ez az egész?


(halkan jegyzem meg hogy 26 vagyok, és esetleg mekkora sikerrel repülhetnék rá egy "nyári unalomba" tengődő lányra?)



2013. jún. 25. 10:36
 1/6 anonim ***** válasza:

én igen,szerintem a nyarat valahol erre is ,,találták ki":D

De nekem min.egy pár hetes kapcsolat még ,ha nyár is van.:)

2013. jún. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

értem :)

hát én ugy csináltam régebben, hogy a 2-3. randin lefekündtem a lánnyal, persze csak ha ő is akarta, és utánna sodródtunk...volt hogy neki lett valakije, vol hogy csak én nem akartam tovább őt.

2013. jún. 25. 10:54
 3/6 anonim ***** válasza:

Én úgy 16 éves korom óta nem nyaralok. Max 1-2 napot és az is inkább túra.


Nincs időm pasizásra, mert egész nyáron dolgozok. Vagy nincs elég pénzem épp, hogy elmenjek nyaralni.

2013. jún. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nem a nyarlásra gondoltam, hanem ha pl nincs pénzed, akkor si el lehet mennia barátnőkkel sétálni, ide oda, parkba, ahol csak csak könnyebben pasizol nyáron, hisz nincs semmi stresszforsá suli, stb iylenek.
2013. jún. 25. 11:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem kötődik évszakhoz az, hogy mennyire jön ki rajtam a pasizási roham.:D Nyáron pont, hogy lankad. Ilyenkor akarok szabad és független lenni, és nem hiányzik kapcsolat.:DD
2013. jún. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
élred világod? :D hmm tetszik a felfogás :P
2013. jún. 26. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!