Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem értem a srácot és ezt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem a srácot és ezt az egész helyzetet. Mit gondoltok erről? Mit akarhat tőlem?

Figyelt kérdés
Pár hónapja egy nagy haveri körben vagyunk. Múlt héten házibuliban megdicsért, hogy milyen jó csaj vagyok. Hetek óta mindig fennvan myvip látogatók közt és egyszer írt is a képem alá, hogy aranyos. A házibuli óta minden nap ír, van hogy órákig elbeszélgetünk. Most hétvégén buliban ismét találkoztunk, felkért táncolni, majd tánc közben megcsókolt, aztán egy idő után elment, azt mondta mindjárt jön vissza, de mire visszajött, egy fiú ismerősöm felkért táncolni. Aztán egyszer csak azt vettem észre, hogy egy másik lánnyal smárol. Utólag haveroktól megtudtam, majdnem megdugta, csak rajtakapták őket. Nagyon csúnyán be volt rúgva a srác. Ma megüzentem haverunkkal, hogy csalódtam benne buliban, állítólag azt mondta, hogy nem érdekli és megdugna, de nem járna velem. Viszont ma este a srác rámírt msn-en, hogy "bocs a tegnapiért"... Pont nem voltam gépnél és nem tudtunk beszélni. Nem értem mire véljem a bocsánatkérését. Szerintetek ez mi? Állandóan érdeklődik felőlem haveroktól is, keres, mégis olyan furcsa... és ez a buli... nem értem. :( Mit gondoltok róla?
2009. okt. 18. 22:59
 1/9 anonim ***** válasza:
62%
gondolom téged akart meghúzni, aztán részegen már úgyis mindegy volt.
2009. okt. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet érez valamit irántad, de azon a bulin tuti, hogy ha nem kér fel más akkor ő dugott volna meg, azt mivel má be volt rúgva mindegy volt neki kivel csinálja. Sztem kérdezd meg tőle, hogy most akarsz valamit vagy csak kavarni szeretnél velem? Mert sztem tuti, hogy sokáig fog ez még húzódni...
2009. okt. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hogyhogy sokáig fog húzódni? Meg nem fog dugni, ez biztos, ezt vele is közölni fogom.
2009. okt. 18. 23:04
 4/9 anonim ***** válasza:
Amikor valaki részeg, abban SEMMI logikát ne keress! Magamból indulok ki, én is csináltam hasonló "szép" dolgokat, és vertem is a fejem rendesen...sztem lehet ő is így van, max nem mutatja...
2009. okt. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Ezt mire érted? Hogy bánja a másik csajjal történteket, vagy hogy csak részegségében jött oda hozzám és csókolt meg?
2009. okt. 19. 11:25
 6/9 anonim ***** válasza:

fogadni mernék hogyha megmondanád neki hogy nemfogsz vele lefeküdni már nem is keresne annyit.

ha nem így lenne amit erősen kétlek, akkor tudod mi a dolgok menete.

2009. okt. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ez a srác megdugja az első szembejövő csajt. Épp Te voltál az első.
2009. okt. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Engem nem dugott meg és buliban nem is próbálkozott vele, csak táncoltunk és párszor csókolóztunk, ennyi. Nem próbált megdugni. A másik csajt viszont igen...

De a bocsánatkérését akkor sem tudom mire véljem...

2009. okt. 19. 17:59
 9/9 anonim ***** válasza:
Te ugye szőke vagy?
2009. okt. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!