Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A Budai-várban merre érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Budai-várban merre érdemes menni?

Figyelt kérdés

2013. aug. 9. 17:14
 1/8 anonim ***** válasza:
81%

leginkább előre :D

de felőlem mehetsz hátra is :D

2013. aug. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én is előre gondoltam, de merre előre?
2013. aug. 9. 17:17
 3/8 anonim ***** válasza:
az orrod után előre :D
2013. aug. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az orrod után előre :D:D

hülyebaromállat :D


Amúgy. Semmiképp ne a halászbástyához, hacsak nem akarod, hogy lehúzzanak a krisnás őrültek.

2013. aug. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A másik irányba
2013. aug. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a hátsó bejáraton menjetek be (közel a villamosmegállóhoz). És a halászbástya, és az Anjou sétány kivételével bárhol. Inkább a hangulatosabb régi részeket, de amik kevésbé ismertek (egy kis bővebb helyismeret nem árt, ha van lehetőséged, egy nap menj ki, és járj végig majdnem minden utat.)
2013. aug. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
attól függ mit akarsz a várban. sétálnátok meghitten vagy dugnátok egy sarokban. az utóbbival óvatosan mert rólam keringett egy kép a bástyától nem messze ahogy smacizunk és könyékig voltam a lány nadrágjában, képzeld mi netceleb lettem volna ha meg is húzom xd
2013. aug. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat!
2013. aug. 10. 01:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!