Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 16 éves vagyok (f) és még nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves vagyok (f) és még nem volt senkim. Szerintetek ez ciki?

Figyelt kérdés
Lehetett volna "kapcsolatom" kb 2x, de ez elmaradtmert nem éreztem a lány iránt szinte semmit. Annyira jó lenne valakit szeretni meg minden , de nem jön össze . Ilyen lányt nem találok. Még sose voltam Szerelmes , nem tudom milyen érzés. És ezt szégyellem. Azt hinni, hogy valami baj van velem és kezdem alábecsülni magamat. És úgy irigylem azokat akik tényleg szerelmesek. Nem hiszem, hogy annyira taszító lennék vagy valami hasonló. Próbáltam már ismerkedni, de nem megy. Szerintem egyszerűen nincs önbizalmam mert nem tartom magamat elég "jónak?". De egyre jobban adom fel az egészet. És szomorú vagyok miatta.
2013. aug. 21. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
N E M !
2013. aug. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem ciki, még ott van előtted az egész élet, ne gondolkozz ezen folyton és könnyebb lesz elviselni, ha jönnie kell a szerelemnek, akkor jönni fog.
2013. aug. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen matuzsálem kort megértél már és még mindig egyedül vagy? Ciki bizony.
2013. aug. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 szelena97 ***** válasza:
Dehogy ciki, nem vagy még elkésve:)
2013. aug. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem ciki, sőt! Nem minden arról szól, hogy van- e valakid vagy sem! Ha majd eljön az idő, akkor lesz valakid, ne izgulj ezen! az önbizalom kérdés, majd rendbe jön! :)

16/L

2013. aug. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De annyira jó lenne ha lenne valakim. És egyszerűen nem jön. Sose voltam szerelmes, nem tudom milyen. Lehetett volna valakim, de inkább vártam mert éreztem , hogy ő nem "kell" nekem. És így felesleges. Annyira vágyom egy kapcsolatra, ahol a másik fél néha a szerelmem néha meg ő az akivel a legjobban tudok hülyéskedni.
2013. aug. 22. 00:43
 7/7 A kérdező kommentje:
És nem tipikus pláza cicát keresek, nyilván ki nem örül annak, ha jól néz ki a barátnője? de felőlem nézhet ki jól, ha belsőleg egy nagy nulla.
2013. aug. 22. 00:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!