Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most fogok először találkozni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most fogok először találkozni a lánnyal, (1 évvel idősebb csajról van szó), mi lesz ha kínos csend lesz? Fiuk, lányok, bajtársak jöhet néhány tarsoly kérdés/téma :-) 16/F?

Figyelt kérdés
Mint mondtam a csaj 1 évvel idősebb ezért kicsit ideges vagyok. A baj az hogy neten már 1 hónapja dumálunk így az alap dolgokat már tudjuk egymásról. Elég ideges vagyok, ha kimerül a téma mit tegyek? Tippek kellennek viselkedésről, reakciók kiszűréséből, mennyi pénzt vigyek magammal stb. :-/ elôre is kösz! :-)
2013. aug. 27. 17:37
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
annyi a téma mint csepp a tengerben. Ha csend lesz akkor ne is akard erőltetni a dolgot
2013. aug. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Hová mentek?
2013. aug. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Jó kérdés, mivel csak sima találkozás lesz (a csajszi már nagyon erőlteti) ezért gondolom bulagolás, semmi több :-)
2013. aug. 27. 17:45
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


A pénz a programtól függ. Legyen nálad, de ne a pénz domináljon. Ha meghívod egy fagyira/üdítőre, szerintem első randinál, főleg a korodban teljesen elég. A figyelmesség többet számít.

Az első 5 perc lehet gáz, meg a várakozás előtte. Egyébként, ha tartalmasan beszélgettek, és 1-2 percre megáll a beszélgetés, az nem feltétlenül baj, össze is lehet szedni a gondolatokat. Konkrét témát meg elég nehéz mondani, ami mind a kettőtöket érdekel. Fontos, hogy Téged érdekeljen, figyeld a reakcióját, és ha látszólag nem érdekli, akkor válts témát.


Emellett nem rossz, ha az első randit fix hosszúságúra szervezitek, akkor nem "laposodik" el a végére.

Ha "véletlenül" felhívja valaki, és valami rossz hírt közöl, ami miatt el kell mennie, akkor nem jött össze, és kamu okkal mondta le. Ha sokat nézi a telóját, az sem feltétlenül jó, de az lehet megszokás is.

Ha 2 óra alatt nem tudod meg, hogy milyen mobilja van - nyertél.


Amikor találkoztok, az elején nyugodtan köszönj két puszival- a többi alakul utána :) Remélem hasznosakat írtam.

Ja, és sokszor azt érzed a végére, hogy gáz volt, de mégsem érezte magát rosszul a lány :) Vesd fel a következő randi ötletét a vége felé, és ha nagyon hárít, akkor az sem jó hír. Emellett, ha van időd, kisérd el egy darabon, a figyelmességet minden lány értékeli.

2013. aug. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Kérdezz tőle valamit, ha épp nem jut eszedbe semmi más. És kerüld az eldöntendő kérdéseket, abból lesz a kínos csend! Mindig úgy kérdezz, hogy kifejtős legyen a válasz.
2013. aug. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm 4es, remélem tanításaidat mások is olvasni fogják kérdésmen keresztül! Megjegyzek mindent amit írtál.


Még egy dolog ilyen random kérdéseket nem írnátok? Amikből már lehet építkezni? :-)

2013. aug. 27. 18:09
 7/24 anonim ***** válasza:

(4-es voltam).


Nézd, a témákhoz nehéz tanácsot adni. Javaslom, hogy mindenképpen kerülj minden olyan témát az első randin, ami ijesztő lehet - például aktuálpolitika, népcsoportokkal kapcsolatos vélemény stb.

Én rengeteget olvasok - akár cikkeket, akár könyvet, ezek elég sok témát adnak. Ha tájékozott vagy a világban, akkor nem lesz gond. Az érdeklődési köréről lehet beszélni, ha szokott utazni, akkor utakról. Esetleg legviccesebb, legcikibb élmények (az utóbbi nem biztos, hogy jó, de jól sülhet el). Mik a hosszabb távú tervei.

Ha eldöntendő kérdést teszel fel, akkor mindig olyat, amit meg kell indokolnia. Például: "A telet vagy a nyarat szereted jobban?" Erre adott válasz, hogy nyár, mert sok a szünet, vagy tél, mert szeret síelni, például, ezekből meg tovább lehet menni.


Én mondjuk odavagyok az űrkutatásért, de ez nem minden lányt vonz :) Ha leírsz 5 sort, hogy mit tudsz a lányról, az alapján szívesen mondok témákat - de fontos, hogy önmagadat is add :) - Látatlanban ilyesmik jutnak eszembe :)

2013. aug. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
46%

A probléma az, hogy merev vagy, azonban ez a legtöbbekre igaz, akiknek még nincsen tapasztalatuk lányokkal.

Ami pedig a tinik tömegeinek legnagyobb félelmét a "kínos csendet" illeti, nos tartsd észben, hogy egy ember nem tud nem kommunikálni, illetve nem kell folyamatosan beszélni.

Különben meg mitől is kínos az a csend? Jah attól, hogy te kínosan érzed magad azért, mert szerinted ő kínosan érzi magát és így mindketten kínosan érzitek magatokat............................most komolyan..........ekkora fazsságot xD De most nem????? xD


NAGYON FONTOS, hogy mindenképpen törekedj arra, hogy maximálisan tartalmas, információgazdag és mélyreható kommunikációt folytassatok le.......................................................................................................a lófaszt. A duma 85%-a nyugodtan lehet hülyülés!! Nehogy komolyan akard venni az egészet xD


Ezeket tartsd észben és felejtsd el a 4-es által leírt ostobaságokat, mert a nem gyakorlati tanácsai elméletben igaz közhelyek, de a gyakorlatban nem segítenek és csak ráerősítenek a merevségedre. A telefonját a csajnak meg villámgyorsan felejtsd el, ugyanis nagyjából 576 000 módja lenne még annak, ha le akarna koptatni, meg ha a koptatás jelei felmerülnek akkor már úgyis mindegy lenne. Fix hosszúságú randi xDD igen az elején közöld, hogy egy teljes órát adsz neki, ameddig bebizonyíthatja, hogy ideális barátnőd lenne xD ezt a hülyeséget.

Annyi igaz, hogy nehagyd a végtelenbe nyúlni a randit.


Jah és ha már !!!!mobilon!!!! ennyit lekörmöltem neked ne merj kudarcot vallani ;DD

2013. aug. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Kennedy, szvsz nekem bejöttek, amiket írtam, gyakorlatilag mindig. És nyilván nem az elején közlöd, hogy egy órád van, hanem 4-re szervezel egy találkát, és előre mondod, hogy sajnos 7-re menned kell valahova. 2 óra meg bőven jó első randinak szerintem, már valamit látsz a másikból, de nem lesz unalmas.

A témák meg persze, hogy kötetlen, és hülyülés, de ha csak hülyülsz, jó eséllyel komolytalannak fog tartani.

A lekoptatás meg persze, mehet máshogy is, de hidd el, sokan szerveznek vésztelefont, biztos, ami biztos, bár engem így még nem koptattak le, csak tök egyértelmű volt a végére, hogy ez nem jött ki jól. Szóval ostobaságnak nem kell hívni amit írtam :)

2013. aug. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
de jah, a kínos csenddel igazad van, ezért is írtam, hogy tök normális pár perc alatt összeszedni a gondolatait menet közben :)
2013. aug. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!