Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon tetszik egy lány már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sonyfan kérdése:

Nagyon tetszik egy lány már jó ideje de őt nem nagyon érdeklem, közönyös velem szemben. Szeretném randira hívni de nem merem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Már másfél éve tetszik de nem vagyok helyes pasi amilyen az ő ideálja ő neki meg az nagyon fontos. Amikor beszéltem vele közönyös volt. Lányok ilyenkor mit lehet tenni?

2013. aug. 27. 22:01
 1/6 anonim ***** válasza:
légy 1 kicsit tökösebb öcsi...
2013. aug. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lehet.Hódítsd meg az egyéniségeddel:)
2013. aug. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ha annyira közönbös akk mindegy.
2013. aug. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne hívd randira ha azt látod hogy közömbös vagy neki. Lásd a jeleket! Engem is hívott már így el fiú, pedig a végén már az üzeneteire se válaszoltam hogy vegye a lapot. Én nemet mondtam, ő megsértődött. Az egésznek semmi értelme nem volt.
2013. aug. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Közömbös veled, mert nem vagy helyes, ez tiszta sor.

Ne foglalkozz vele, le fog koptatni.

1-es: a tökösség szart sem ér, ha nem úgy nézel ki ahogy a csaj szeretné.

2013. aug. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nincs nála túl sok esélyed, hagyd a fenébe, ha annyira ragaszkodik az ideáljához.
2013. aug. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!