Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mindenkinek más a fogalma a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenkinek más a fogalma a nőiességről, na de hogy tetszhet valakinek egy fiúsan kinéző lány?

Figyelt kérdés

Ne értsetek félre, nem az öltözködésről van szó, se nem a hosszú hajról, meg a sminkelésről, szolizásról, műkörömről, körömlakkról, meg a nagy mellekről, nem ezekről a dolgokról, ahnem inkább az adottságról, legfőképp arról, hogy valakinek olyan fiús arcformája van. Amiről nem tehet, ez tény, de nem értem, hogy miért tetszik ez a haverjaimnak.


Annyi haveromnak bejönnek az ilyen fiús arcú lányok, hogy eszem megáll.

Olyan csajokat mutogatnak, hogy jó csaj, meg kéne nekik, hogy eszem eldobom.

Olyan férfias arca van 1 némelyiknek, sőt az még semmi, de mikor lapos arcuk van, és olyan bamba tekintetük.


A nőiesség elvileg az, hogy szép alkat, kerek arc, nőies csípő, meg minden.

Erre nekik olyan lányok tetszenek, akikről ha 1 pillanatra látnám, és nem tudnám, hogy ki, fiúnak nézném.


Miért tetszik nekik az, ha valaki inkább hasonlít egy fiúra, mint egy lányra?



2013. szept. 12. 13:16
 1/7 anonim ***** válasza:
valaki mindig tetszik valakinek. kivéve a lendvai ildikót.
2013. szept. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem Lendvai Ildikó is. Mint süket a csengőt ha érted mire célzok... :D
2013. szept. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Bizonyára biszexek a barátaid. :D
2013. szept. 12. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
linkelj vmit, mert elképzelésem sincs milyen lányokra gondolsz
2013. szept. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Na most linkelek, és az lesz, hogy "ezek tök nőies lányok, nem értem mi neked a nem nőies!"

De azért csak linkelek! :D

[link]

[link]

[link]


Jó Miley Cyrus meg Tóth Gabinak rövid a hajuk a képeken, de hosszú hajjal is ugyan olyan arcuk van.

2013. szept. 12. 13:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Ízlések és pofonok...
2013. szept. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Ian Catman ***** válasza:

Az, hogy kinek milyen arc tetszik teljesen egyéni ízlés kérdése. Szerintem meg az a furcsa, ha valakinek a dundi hajasbabák tetszenek, tehát magánügy az ízlés. Lehetséges.

Persze, mindig ott a veszélye a látens homoszexuális hajlamnak, de ezt inkább csak az agyturkászok magyarázzák bele. Azért lehetséges az is.

2013. szept. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!