Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy iskolába járunk egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy iskolába járunk egy lánnyal, hogyan hívjam randira, mit mondjak neki? [Bővebben lent]

Figyelt kérdés

Van egy lány aki egy suliba jár velem, a suliban nem igen találkozunk mert máshol van a termünk (kb. az iskola két végében), de amikor összefutunk akkor mindig a szemembe néz, de mikor én is rá nézek elfordul, persze ha én nézem előbb őt és rám néz akkor én is elfordulok, nehogy azt higgye, hogy bámulom vagy valami.

Amikor meg hazafele megyünk akkor egy buszon megyünk egy darabig, és akkor is engem néz.

Az a baj, hogy mindig van valaki mellette, az osztályából, legalább 4-5-en.

Nem félek tőlük meg semmi, de azért elég kellemetlen lenne odamenni és akkor a beszélgetésüket félbeszakítani stb.

De aztán 1 helyen szállunk le (végállomás) aztán külön tovább, de ott már egyedül megy, tehát lenne alkalmam beszélni vele.


De viszont nem ismerem, vagyis a nevét megtudtam valakitől, de ő az enyémet nem tudja.

Mit mondjak neki, hogyha odamegyek hozzá?

Elég egyértelmű, hogy bejövök neki, meg ő is nekem szóval...


Kérlek mondjatok valamit, mivel kezdjem a beszélgetést, stb. mert azért azt nem várhatom el, hogy a lány jöjjön oda.


Normális kérdés --> normális válaszokat várok, előre is köszönöm.



2013. okt. 4. 20:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez Ennyire nehéz? Én sosem vakarásztam a tökeimet, kerestem a megfelelő alkalmat és lesz-ami-lesz alapon szerencsét próbáltam.
2013. okt. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Menj át egy másik iskolába, és utána....
2013. okt. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Menj oda hozzá.. vegyél erőt magadon.. nem veszíthetsz semmit. Mi lányok szeretjük hogyha bizonyítanak nekünk és lehetőleg nem nyáladzanak utánunk.... mert az már idegesítő is tud lenni.. persze biztos van aki erre izgul :D

de a normálisabb kategória szereti a férfias férfit aki romantikus de nem nyálas és persze a humor is sokat számít.. Nevettesd meg. Így tudni fogja ha elmegy már nem bánja meg :).Próbálj divatosan öltözni. Legyél ápolt. Nagyon utáljuk amikor a srác ruháján van az egész étlap... megértjük ha éhes...:DD de azért... ez nem a kajáról szól... figyelj rá és minden rendben lesz. legyél pontos! mindig 10 percel előbb menj oda ha össze jön a randi... nehogya lány érjen oda előbb és esetleg ő várjon rád ( íratlan illedelem )...

2013. okt. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

This is not rocket science!


Odamész és kötetlen beszélgetésbe kezdesz vele, előtte nem árt ha szépen elmondod neki,

1. hogyan hívnak,

2. mit érzel iránta finoman (de ne azzal kezdd ,hogy úgy szeretlek, úgy szeretlek, vakuljál meg úgy szeretlek)

3. megkérdezed, hogy ő hogy érez irántad

4. elhívod valahová,mármint a buszon kívülre...vannak olyan helyek ahová be lehet ülni ,beszélgetni ,akármi

2013. okt. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget :)


Ápoltságommal, öltözködésemmel nincs baj.


Csak azt nem tudtam, hogy mit mondjak neki.

Az alap, hogy bemutatkozom, de aztán miről beszéljek az a nehéz.


Jöhetnek még válaszok, köszi!

2013. okt. 5. 10:11
 6/8 anonim válasza:
Hát az h utána miről beszélj vele az majd kialakul :)
2013. okt. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Biztos történt már veled valami érdekes, mesélj magadról , kérd meg, hogy ő is meséljen valamit magáról.

Suli, tanárok, szülők, osztálytársak, filmek, könyvek, zenék, kedvenc tárgyak, bulizás, újságok, hírek, valutaárfolyamok, gazdasági válság, arany árfolyam, kedvenc idézetek, színészek, helyek, korok, stb.

Ha meglesz az összhang, akkor gördülékennyé válik ,az első randin általában kicsit döcögősebb, de nem szabad parázni, hogy jajj nehogy elrontsam, jajj mit fogok mondani.

Ezt is gyakorolni kell mint minden mást.

2013. okt. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Na, attól függ mennyire tudod magad összeszedni:

(1)

Amikor egyedül van, odamész, köszönsz, megkérdezed a nevét, majd elhívod egy kávéra-teára-cukrászdába...

(2) Amikor nincs egyedül, odamész, köszönsz, megkéred hogy jöjjön veled valahova félre-odább egy kicsit, és előállt az (1)


Nyilván a (2) több bátorságot igényel, ez esetlegesen imponál is. Sokat ne várj, mert eltelik az idő és lesz más aki elhívja, esetleg "lebarátzónáz"!

2013. dec. 14. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!