Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tetszik egy fiú de félek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú de félek elmondani neki. Tanács?

Figyelt kérdés
van egy fiú aki nagyon tetszik de nem merem elmondani neki mivel nagyon népszerű is és félek a csalodástól meg hág kezdeményezen ő mivel mégis csak ő a fiú. Egy osztályba járunk. Néha olyan mintha ha én is tetszenék neki néha meg rám se néz vagyis próbál úgy tenni de mindig oda oda pillant :) valai valami tanácsot tud adni gyorsan? 14L
2013. okt. 10. 16:31
 1/9 FIVESTAR ***** válasza:

Hali :)

Próbálj vele lenni szünetekbe, beszélgetés közbe utalj arra h tetszik neked...ne mond ki hanem csak érzékeltesd vele.

Kérdezd meg, h mit gondol rólad. Szépnek tart-e? És lehetne-e több köztetek, mint barátság.

Hajrá :)

2013. okt. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Először tudd meg, hogy van-e bnője. Ha nincs akkor hívd el vhova, ne mond, h randi, csakhogy mondjuk, szia, ma délután elkísérsz a plázába? Vennék egy új pólót
2013. okt. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszi hát csak az a baj h szünetben a barátaival van nagy részben bár van amikor velem beszélget és nincs bnője :) de várok minden tanácsot ;)
2013. okt. 10. 17:04
 4/9 anonim válasza:
Hát nekem is így volt ez csak lányokkal és télleg nehéz de ha szép vagy akkor csak menj oda. =) Agy hív ki az udvarra az nekem bevált. =) Sok sikert!
2013. okt. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
meg ma megérintette a kezem miközbe rágót adtam neki :) kicsit furán de aranyos volt :)
2013. okt. 10. 17:10
 6/9 A kérdező kommentje:
együtt szoktunk a busszhoz mennni ő meg a bnőm meg én majd holnap megpróbálok beszélni vele meg kérdezgetni
2013. okt. 10. 17:11
 7/9 A kérdező kommentje:
együtt szoktunk a busszhoz mennni ő meg a bnőm meg én majd holnap megpróbálok beszélni vele meg kérdezgetni jah meg amikor ahdtam neki a rágót látszott hogy direkt akarja megfogni a kezem csak rosszul jött ki :D :$
2013. okt. 10. 17:12
 8/9 anonim ***** válasza:
a buszmegállóhoz menjetek a bnőd nélkül :) akkor biztos fog sejteni valamit
2013. okt. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Majd beszélek a bnőmmel hátha a kedvemért a későbbivel megy :)
2013. okt. 10. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!