Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az már régen rossz, ha folyton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az már régen rossz, ha folyton egy pasinak kell ráírnia egy lányra, hogy méltóztassék visszaírni?

Figyelt kérdés
Már vagy 20 szor így jártam. Sem társkeresőn, sem facebookon nem hajlandóak maguktól írni nekem, mindig nekem kell írni és a válasz is sokszor elmarad. Mit tehetek? Fenyegetőzzek? Nem vagyok olyan.
2013. okt. 26. 12:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen, már régen rossz. Hagyd őket a francba.
2013. okt. 26. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hagyjam? De akkor soha sem lesz párom. Magától nem hajlandó senki sem írni nekem. Nem tudom mit tehetnék? Mindig nekem kell írni, folyton, próbálom fenntartani a figyelmüket, de nem díjazzák. 20-24 közötti lányoknál próbálkozom 27 évesen, akiket már ismertem valamilyen szinten. Ilyenkor adjatok és nem olyan tanácsot, hogy hagyd békén, mert akkor egyedül halok meg.
2013. okt. 26. 12:10
 3/12 anonim ***** válasza:
Próbálkozz a 18-17 éves szakosztállyal.
2013. okt. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hagyd a francba az nem tanács, az megfutamodás. Addig kell ütni a vasat, amíg meleg. Előbb utóbb csak formálódik az, annak vagyok a híve. De nem rontok ajtóstól a házba, mert annak sem vagyok a híve. De lehet azt díjaznák a mostani lányok.
2013. okt. 26. 12:11
 5/12 anonim ***** válasza:
korosztállyal*
2013. okt. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Azok nem szeretik a 9-10 évvel idősebb pasikat, meg tanár is vagyok, nem vetne rám jó fényt, ha összejönnék 18 közüli lányokkal, elveszíteném a maradék tekintélyemet is. Ezt nem tehetem.
2013. okt. 26. 12:13
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha túl rámenős stílusban írsz, azzal lehet, hogy 'menekülést' váltasz ki.

Próbálj meg nem neten ismerkedni, hanem személyesen, mert mivel a lányok sokszor kapnak ilyen jellegű leveleket facen random pasiktól, stb. legtöbbször már nem is foglalkoznak vele...

2013. okt. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én is ebben a cipőben járok, hogy senki nem ír egy idő után és nekem kell kapálóznom azért, hogy a figyelem fennmaradjon...


Hidd el, hogy tényleg annál jobb tanács nincs, hogy hagyd őket... Tovább kell menni és próbálkozni, mert legalább 20-ból 1 lány olyan lesz, aki aktívan fog veled csevegni és akkor leszrhatod a többi lányt.

2013. okt. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Esetleg nem társkeresőn meg facen kéne élni...talán ha tudnál beszélgetni az emberekkel "rendesen" nem csak egy társasági oldalon akkor még meg is ismerhetnének jobban...19 éves fejjel ezt nekem kell magyaráznom? Itt valami már régen rossz :D
2013. okt. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez a hajó már elment.
2013. okt. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!