Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Az már régen rossz, ha folyton...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az már régen rossz, ha folyton egy pasinak kell ráírnia egy lányra, hogy méltóztassék visszaírni?

Figyelt kérdés
Már vagy 20 szor így jártam. Sem társkeresőn, sem facebookon nem hajlandóak maguktól írni nekem, mindig nekem kell írni és a válasz is sokszor elmarad. Mit tehetek? Fenyegetőzzek? Nem vagyok olyan.
2013. okt. 26. 12:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Most az a gondod, hogy neked kell kezdeményezni, vagy az, hogy hiába kezdeményezel, nem válaszolnak?


Első esetben, ez így van rendjén, mert nekünk illik kezdeményezni, második esetben meg türelmesnek és kitartónak kell lenned.


Neten régen jól lehetett csajozni, de sajnos ma már nagyon gyengus...


31F

2013. okt. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Azzal nincs baj ha te írsz rá folyton. Ez lányfüggő is.


Annyi f szságuk van ezzel kapcsolatban. Ha netán ők írnad rád az már ri*ancos meg nyomulás stb. Nem egy lány szájából hallottam már.Iszonyatosan felfújják ezt a semmiséget.


Ha a beszélgetés folyékonyan zajlik : azaz ő is érdeklődik irántad és nem hal ki 10 perc után akkor megéri hajtani a csajra. Ellenkező esetben zárt kapukok döngetsz és jobb ha hagyod.


Nekem is van 1-2 ilyen csaj ismerősöm : marha jóba vagyok velük , de folyton én írok rájuk. És van egy akivel órákat beszélek és ugyanúgy rámír mint én rá , na asszem ő lesz a leendő barátnőm.


Másik meglátás : Ha élőben is beszélgettek akkor az neten is nagyon könnyen továbbvihető később és így mélyülnek el a dolgok. Ha meg csak neten beszéltek és az áll fenn , amit leírtál : elhívod valahová , ha nemet mond hagyhatod a francba


Nem olyan bonyolult ez

2013. okt. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!