Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy pasinak van elöl rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasinak van elöl rossz foga (lyukas) nektek randin kizáró ok, arra ha bejön egyébként, hogy megcsókoljon? Csajok? 24F

Figyelt kérdés
És nem zselézi a haját,és nem páva,hanem egy mindentudó,konzervatív pasi.
2009. nov. 15. 22:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Engem tuti taszítana, ez valahol igéntelenség..csináltasd meg szerintem mindenképp..
2009. nov. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

nálam nem minden esetben.

de csináltasd meg

2009. nov. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Igen lehet igénytelenség,de legalább írni tudok helyesen.te meg vegyél helyesírási kézikönyvet a kezedbe,más helyett.
2009. nov. 15. 23:10
 4/13 A kérdező kommentje:
Egy jó p.na sokat ér,de egy jó f.sz megfizethetetlen.
2009. nov. 15. 23:12
 5/13 anonim ***** válasza:
nekem volt egy pasim...az elején zavart egy kicsit,hogy elég rosszak voltak a fogai...nem csak elöl...de mivel akkor nagyon bele szerettem...már nem érdekelt...
2009. nov. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
úristen mi ez a hímsoviniszta duma?? Főleg rohadó foggal nem lenne ilyen nagy a pofám, inkább becsuknám...
2009. nov. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, nagyon feltűnő a lyuk? Mert az más, amikor mondjuk szabálytalan a fogsor, de fehér, és látszik, hogy ápolt, de egy nagy lyukas fog... Hát érdekes... Mondjuk ha bejön a srác, meg minden, lehet, szemet tudnék hunyni felette. :D
2009. nov. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Egoista:D

Am meg ennek a problémának van egy nagyon egyszerű megoldása:Huzzáááál el a fogászatra:D


Nem az h taszít csak azért zavarna mert ezen lehet segíteni...

2009. nov. 15. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

"És nem zselézi a haját,és nem páva,hanem egy mindentudó,konzervatív pasi."


Ez magyarra lefordítva véletlenül nem azt jelenti, hogy:

Egy unalmas okoskodó kocka, aki kötött mellénybe és egyéb 20 éve is gáz cuccokba járkál. Valami kócos "frizurája" van, nyápic, és életében nem sportolt és nem volt konditeremben. Ráadásul nemcsak öltözködésben, frizurában, testalkatban igénytelen, hanem még azt a nyamvadt első fogát sem képes megcsinálni.


Sőt, még nyomja is ezt a nagyképű hímsoviniszta dumát!

Utána meg mondja, hogy a csaj a hülye, hogy nem csókolta meg!


Az eszem megáll!

2009. nov. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Nanemár. Tényleg ennyi az élet? Ez számít egy kapcsolatban hogy milyen a foga? Ez annyira szörnyű. De már alapból az is hogy külső alapján válogatnak az emberek szerelmet. Szexkapcsolatra még megérteném.
2009. nov. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!