Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy pasinak van elöl rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasinak van elöl rossz foga (lyukas) nektek randin kizáró ok, arra ha bejön egyébként, hogy megcsókoljon? Csajok? 24F

Figyelt kérdés
És nem zselézi a haját,és nem páva,hanem egy mindentudó,konzervatív pasi.
2009. nov. 15. 22:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

hát a válaszaidból ítélve hozzád a zselés haj illik, meg az h szar az első fogad :D

ha nem kommenteltél volna, akkor aztírtam volna h annyira nem gáz, és nem akadályozna az első csókban, de mosthogy olvastam a kommentjeid, eleve már a stílusod is akadályozna a csókban..:D

2009. nov. 16. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

2009-11-16 00:13!

Ha vki a fogait nem tudja rendben tartani mi lehet a helyzet odalent???:S:S:S Inkább nem akarnom tudni

22/L

2010. febr. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

huha..az hogy kihagytam egy y ont nem helyesírási hiba, csak nem nyomódott meg a gomb..te jó égxD

Sajnálom ha nem viseled el az őszinte választ..és nem szerelemről volt szó..ha most kilyukadna a párom foga nyílván nem érdekelne, de első látásra akkor is taszító, ha valaki ennyire nem törődik magával, ki akarna egy rohadó fogú emberrel csókolózni?én nem:S

2010. febr. 23. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!