Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok ti ismerkednétek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti ismerkednétek olyan férfival, aki napisza. R.com és ehhez hasonló oldalakkal kezdi a reggelt?

Figyelt kérdés
Azt mondta, az ő napját ezek dobják fel. Excsajok, meg a többi. Megnéztem ezeket az oldalakat, de nekem nem tetszettek. És komoly gondolkodású embernek mondja magát, meg hogy komoly kapcsolatot akar. De ezek az oldalak nem éppen ezt mutatják. Azt is mondta, hogy az apja is egész nap ilyeneket néz.
2013. dec. 25. 10:41
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
22%
Fura egy család mit ne mondjak. Intelligens embert nem érdekelnek ilyen szenny oldalak.
2013. dec. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem ezzel kezdem a reggeleket, de néha is felnézek ilyen oldalakra, szerintem ennyiből ne vonj le következtetéseket...

25/N

2013. dec. 25. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
*én is
2013. dec. 25. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Én is nézem a napiszart... akkor most én is egy ta|hó par|aszt vagyok gyerekes gondolkodással ? Lehet...

Azért megjegyezném, hogy eddig még csak komoly kapcsolataim voltak :)

2013. dec. 25. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
Nem komoly ember az ilyen. Én is ismerek egy olyan srácot aki mindig ilyen oldalakon nézeget, de azt sem lehet elhinni neki amit kérdez. Szerintem hagyd a fenébe az ilyet, még rólad is kirak valami baromságot napiszarra.
2013. dec. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
bocsi, de nem írtam olyat, hogy ta.hó par.aszt vagy, ezt te gondolod magadról.
2013. dec. 25. 10:55
 7/18 anonim ***** válasza:
53%
Kösz a lepontozást, de akkor is kiállok a véleményem mellett! Egészséges ember nem néz ilyen ratyi oldalakat. 1-2x persze mindenki megnézi kíváncsiságból, de nem minden nap! Legutóbb fél éve néztem meg azt az oldalt és akkor mondtam, hogy az a szellemi szint amit az az oldal képvisel nekem nagyon kevés és nem akarok lesüllyedni. Még most e kérdés hatására sem néztem rá arra az oldalra, mert leszarom!
2013. dec. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
nem pontoztalak le, nem tudom honnan veszed, és miért kaptad fel a vizet.
2013. dec. 25. 11:06
 9/18 anonim ***** válasza:
Az 5-ös válaszolónak igaza van. Aki mindig ilyeneket néz, hajlamos másokról is kirakni valamit..
2013. dec. 25. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
egyszer röhögve mondta nekem, hogy én is bármikor felkerülhetek oda, ha olyan lesz a helyzet. mikor rákérdeztem, ezt hogy érti, nem mondott rá semmit.
2013. dec. 25. 11:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!