Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan folytassam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan folytassam?

Figyelt kérdés

Van egy lány akit kb 2 éve ismerek.... Jó barátságban voltam vele mindig is... Idén szilveszterkor együtt buliztunk és hát jól elvoltam vele.. odáig jutottam, hogy szájon pusziltam (igazán nem hívnám csóknak...) és nem szóllt igazán semmit én se mondtam neki semmit... Már régóta tudja, hogy bejön nekem... és nem tudom mit csinálljak, hogyan tovább... ma barátom is direkt kettesben hagyott bennünket de nem tudtam vele olyan jól beszéllgetni mint máskor... Mit tegyek??? Hívjam el randira vagy csak esetleg hívjam el sétállni???

(értelmes válaszokat szeretnék..)



2014. jan. 7. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Hívd el sétálni, és ne nyomulj nagyon
2014. jan. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ok próbálom :) köszi az értelmes választ! Várom a további ötleteket is...
2014. jan. 7. 22:18
 3/5 A kérdező kommentje:
Milyen ürüggyel hívjam el?
2014. jan. 7. 22:38
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Pl. Korizni? Közben bedobtok egy kis forralt bort. Vagy csak elhívod, hogy van-e kedve sétálni (a moziig mert új film van, a megnyitott új gyorsétterembe,) aztán közben lehet romkocsma lesz belőle vagy mindhárom. Igyatok egy fröccsöt!
2014. jan. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi! Nem is rossz ötlet :D
2014. jan. 8. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!