Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan folytassam tovább az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan folytassam tovább az ismerkedést a sráccal? Szerintetek lehet e nála esélyem?

Figyelt kérdés
Van egy srác telefonon beszélünk és mindig én hívom ő nem keres most lett vége a kapcsolatának .De jól elbeszélgetünk szerintem a közös témánk is megvan lovak , fogathajtás személyesen soha nem beszéltünk még .Egy helyre járunk szórakozni ismeri a baráti társaságom és köszönünk egymásnak és néha rám mosolyog ! Amikor utoljára beszéltünk megkérdeztem most hétvégén jön e bulizni és hogy személyesen beszélhetnénk e ő igent mondott .De nagyon zavar hogy csak én keresem ő miért nem ? Fiúk előtt kicsit zavarba jövök hogyan menjek oda hozzá hogy beszélni tudjunk vagy inkább hívjam el inkább egy délutánt töltsön el velem ?Mit tegyek segítsetek ?
2013. máj. 9. 11:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondolom a nemrégiben történt szakítás miatt nem sok életkedve van a lányokhoz. Ha rám hallgatsz most nem nyomulsz rá élőben, várd meg amíg ő lép. Te mindent megtettél, hogy kialakuljon valami.
2013. máj. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ma ô hívott ès erdeklõdõ jó kedvü volt ez valtoztzat az 1 válaszolóm vèlemènyèn?
2013. máj. 10. 07:21
 3/4 anonim válasza:
Én nem az első válaszoló vagyok, de NE te nyomulj egy fiúra. Ha úgy érzi készen áll rád és tetszel neki úgy is keresni fog, türelem. Nő vagy ne szaladj egy fiú után sem. Legyen meg a kellő tartásod. Hidd el, sokkal nagyobb dicsőség egy fiúnak ha meghódít valakit, mintha valaki oda adja magát neki.
2013. máj. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Beszèlgetèsünk során emlitette hogy most kisse szomorú de keresi a lányt aki megèrti ès szereti nem adja fel ès keresi hiába voltak 4 èvig eggyütt. Ez jót jelent? Mert amikor ezt mondta felcsillant a szemem. erre mèg mindig az a válasz mint a 2 valaszolomnak

Az igazat megvallva nehezemre esik elfogadni h ilyen valaszokat kapok! azt hittem bátoritani fognak! mit tegyek????

2013. máj. 13. 08:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!