Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Ti a fiútól várjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti a fiútól várjátok el, hogy írjon?

Figyelt kérdés

A csaj félénk,ha élőben látom,mosolyogva köszön,ha beszélek vele végig a szemembe néz,és szinte elvesz benne szerintem.Gyakran összenézünk,és van hogy mosolyog.Fiúk közül csak nekem likeolta a képem.

A csaj félénk lehet fiú témával,mert még nem volt barátja,és szerintem nem tudja mit kéne csinálnia,első lehetek aki közeledik felé.

Neten kezdetben,nem kérdezett vissza mindig,de most utolsó 1-2 hétben 2x beszéltünk,akkor kedves volt és visszakérdezgetett mindig,és mindig volt hozzáfűzni valója.

Csak a baj az,hogy neten mindig én írok neki,de mióta beszéltünk először azóta többször van fent neten sokkal!


2014. febr. 2. 18:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos én is olyan vagyok, hogy ha ir a fiú akkor örülök neki és válaszolok, de én soha nem irok rá, mivel akkor ugy érzem hogy én nyomulok.
2014. febr. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha igazán érdekelnéd, írna ő is néha.
2014. febr. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül igaz, amit az utolsó ír, sok lány hajlamosabb előbb teljes letargiába esni, összezuhanni, azt érezni, hogy semmi értelme az életének, lemondani az egészről (vagyis megpróbálni), elátkozni az egész világot, sarokba hajítani a telefont/laptopot mérgében, hisztizni, sírni, mint írni A fiúnak. Még ha szoktak is beszélgetni...

(én szerintem egyetlen egyszer nem írtam rá a -most már- barátomra, maximum akkor, ha valamit kérdezett/írt, amikor én nem voltam fenn.)

2014. febr. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Na jó, de ha így van, akkor vajon hány kapcsolat vetél el azért, mert a lánynak büdös ráírni a fiúra, a fiú meg emiatt azt hiszi, h nem érdekli a lányt? Hülyék vagytok, ha így gondolkoztok, már bocs.
2014. febr. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Szerintem is sok lány van aki nem mer rá írni egy fiúra sosem,de vannak persze kivételek.

Köszi a válaszokat.

2014. febr. 2. 19:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!