Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit vegyek a Páromnak Valentin...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a Páromnak Valentin napra?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Légyszi segítsetek nekem! Mit vegyek a Szerelmemnek Valentin napra? Imádja az ékszereket és az órákat, de nem tudom, hogy melyik márkát válasszam neki, hol vásároljak, és mit? Tudnátok – főleg lányok! – tippet adni, hogy Ti minek örülnétek? Köszi!

2014. febr. 7. 11:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Rolex vagy Hublot közül válassz. Többit nem ajánlom.
2014. febr. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe a Valentin napot.. nem érdekes...:)
2014. febr. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én határesetként még számításba venném a Patek Philip-et.
2014. febr. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha mindenképp valentin napozni akartok, én lányként jobban örülnék ha a párom főzne vacsit (vagy akár együtt kettesben összeütnénk valamit), utána egy közös fürdő, filmezés, ilyesmi.

Nem érdekel a valentin nap, de ha már ráhúzzuk hogy a szerelmesek ünnepe és mindenképp ünnepelni "kell", szerintem a szeretetet egy kis figyelmességgel és törődéssel jobban ki lehet mutatni mint egy ékszerrel.

Csak egy tipp.

Amúgy ha ragaszkodsz ahhoz amit te írtál: nézd meg neki milyen ékszerei vannak, és ahhoz hasonló stílusút vegyél szerintem, akkor nem nyúlsz mellé. Azt hogy mit vegyél és milyen árban, szerintem nem fogja tudni megmondani egy válaszoló se, nem tudjuk milyen ékszert szeret igazán, azt te látod, és nem látunk a pénztárcádba, nem tudjuk milyen árkategóriában szokott amúgy vásárolni (ha te tudod, akkor kb olyasmit válassz, esetleg kicsit drágábbat).

19L

2014. febr. 7. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors segítségeket. Valamilyen olcsóbb márkát is tudnátok javasolni? Mit gondoltok a GUESS-ről, a Mark Maddox-ról vagy a Cruciani-ról? Esetleg egy ezüst medál vagy fülbevaló?

Vacsora is lesz, de szeretném egy ajándékkal is meglepni a szerelmemet. Ez az első közös Valentin napunk! :)

2014. febr. 7. 11:27
 6/12 anonim válasza:
Sztem az szuper ötlet! A Cruciani karkötő nagyon menő, én imádom. Szinte minden színben és formában van nekem. Én mindig a Syam Silver üzleteiben veszem, mert nagyon sok félét tartanak.
2014. febr. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Vegyél neki egy napórát gazdaságos és nem kell belé ceruzaelem. Xd
2014. febr. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Sztem vmi csillogó swarovski fülit vegyél neki! a Syam tényleg tuti hely, ott biztos találsz neki szépet. 22L
2014. febr. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

én Rolex helyett inkább Patek Philippet vennék, az úgy elegánsabb.

(egy egyszerű gyöngy fülbevalót viszonylag olcsón megkapsz. Az nem olyan mint egy mini gyémánt utánzat vagy egy arany utánzat, az már gyöngy, az szép, az már nem utánzat)

2014. febr. 7. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Ha óra, akkor Mark Maddox, sztem ez nem kérdés. Eszméletlen trendi és az ára is szuper.
2014. febr. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!