Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Létezik olyan férfi, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan férfi, aki komoly kapcsolatot akar? És tesz is érte?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Tudom, ez a százezredik ilyen témájú topic. De nagyon el vagyok keseredve. Csinos, elvált, két gyerekes Budapesti nő vagyok.

Szeretném újrakezdeni az életemet - nem vágyok másra, csak egy férfira, aki szeret, komolyan vesz, és lehet vele jövőt tervezni.

Több társkeresőn vagyok, kapok levelet rendesen, de úgy tapasztaltam, a férfiak csak kalandot keresnek. Volt két rövid kapcsolatom, de a kezdeti lelkesedés után elmaradtak a randevúk, munkáram, fáradtságra hivatkozva. Mind két jelöltem elvileg "komoly kapcsolatot, életük társát" kereste, és a kezdeti hév után rájöttek, elég nekik egy laza szexpartneri kapcsolat, ha éppen "ráérnek!

Egyre ritkultak a személyes találkozók, munkára, fáradtságra hivatkozva. Mindkét kapcsolatnak (vagy minek is nevezzük) én vetette véget elhanyagolás indokkal.


Tudom, fontos a munka - de idáig kell fajulni a világnak? Elég nektek heti egy randi? Az elvárásotok az égben van, de mit adtok cserébe? Mi nők, csak "arra" kellünk? A személyiségünk, a lelkünk nem is fontos? Nehéz dolog udvarolni, és a kezdeti szikrát megtartani?

Olyan nehéz heti két -három randit összehozni, pláne, ha a szomszédban laktok?

Miért olyan ijesztő, ha belétek szeretünk? Rossz elviselni?


Hol lehet egy elvált, harmincas nőnek ismerkedni komoly, felelősségteljes gondolkodású férfiakkal?


36/N



2014. febr. 23. 12:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
76%

Legyünk már őszinték, szerinted a férfiak annyira szeretnének komoly kapcsolatot egy kétgyerekes anyától? Nem a te hibád, de a két gyerek miatt nem bonyolódnak veled bele többe. Hiába vagy még viszonylag fiatal és csinos, ez mind másodlagos, a férfiakat elriasztja a két gyerek.


Most lehet kegyetlennek gondolsz, pedig nem vagyok az, és szeretem a gyerekeket, sőt volt barátnőm akinek volt pici gyereke, és nem a gyerek miatt nem vagyok már vele, komoly kapcsolat volt.

2014. febr. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
26%
Persze, mindenki csak a te gyermekeidet szeretné eltartani. Erre vágynak.
2014. febr. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, szép felfogás! A gyerekeim már nagyobbak, és kapom a gyerektartást. Egyébként is olyan férfiakkal ismerkedek, akiknek szintén vannak gyerekeik, és akár szívesen nevelném más gyerekeit is. Nyilván nem szűz fiúcskákra vadászok. Mindkét rövid kapcsolatom kétgyerekes apukákkal volt. Így nem értem, mi volt a baj.
2014. febr. 23. 12:33
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Világos. Az ilyen férfiaknál én sem értem mi a baj, és miért nem akarnak végre megállapodni és harmóniát találni. Ebben az esetben értem és igazat adok a felháborodásodnak.

Hogy miért ilyenek? Nos, valószínűleg nem véletlenül lettek elváltak nem? Lehet idiótákat fogsz ki, ne add fel!

Első voltam.

2014. febr. 23. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hát lehet pedig, hogy talán pont egy nálad fiatalabbal működne. Ha ők is elváltak voltak, annak is oka volt...

Láttam már fiatalabb srácot idősebb nővel és a nőnek voltak gyerekei. Személyesen nem ismerek ilyet, de nem hallatlan.

De egyébként tényleg nem várhatod el senkitől, hogy elfogadja a két gyermeked. Mármint az ismerkedési fázisra gondolok. Nem tehetnek erről sem ők, sem te, de ez olyan, hogy valaki vagy elfogadja a szitut, vagy nem. Senkit nem hibáztathatsz.


Én abba a kategóriába tartozom pl, aki el tudná képzelni ezt a szituációt (teljesen teoretikusan mondom persze), de simán megértem azt is, aki irtózna tőle.

Én például ha még szeretnék is egyszer gyereket, a "babázástól" (értsd: pelenkázás stb) a hideg rázna, de egy nagyobbacska már nem zavarna.


Sokan vagyunk sokfélék, de nem reménytelen a helyzeted. Csak éppenséggel nehezebb a dolgod. Társkeresőkön próbálkozni viszont hallott ötletnek tűnik. Oda gyakran csak szexpartnert vagy szeretőt keresni mennek. Próbálj inkább a való életben keresgélni!


23/F

2014. febr. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Függetlenül a gyerek témától - több olyan szingli, gyerektelen, gyönyörű, jól kereső barátnőm van ilyen helyzetben. Van egy 18 éves ismerősöm, aki úgy néz ki, mint egy fotómodell, nincs gyereke, lakása, kocsija, száz diplomája van, de mégsem képes 2-3 hónapnál hosszabban férfit megtartani, pedig jó érzésű, intelligens ,és mégis állandóan dobják.


Egyébként hol lehet ismerkedni? A társkeresőn sok a kamus, a disco-ból már kinőttem, és mellesleg a szórakozó helyeken is csak alkalmi légyottra várnak a férfiak. A munkahelyen kicsi a választék, utcán meg nem illik ismerkedni.

Más hogy csinálja?

2014. febr. 23. 12:54
 7/11 A kérdező kommentje:
Jav. 28 éves
2014. febr. 23. 12:55
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha egy nő túl független túl jól keres túl jó az egzisztenciája, az is lehet zavaró egy férfinak egy idő után
2014. febr. 23. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Tehát - minden rossz. Ha egzisztenciája van az a baj, ha gyereke van az a baj, a ha csinos, akkor túl csinos, ha átlagos, akkor nem tetszik...

Kifogás mindig van. Mindenkiben van hiba, csak szorgalmasan keresni kell...

Az a lényeg, hogy a szexre hajlandó legyen pár alkalom erejéig.

2014. febr. 23. 13:45
 10/11 anonim ***** válasza:
aha
2014. febr. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!