Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért festeti át a hajszínét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért festeti át a hajszínét minden lány, amikor úgy szép ahogy volt?

Figyelt kérdés

Csalódás mikor valaki szép volt fekete hajjal, és átfestette világos barnára, vagy szőkére vagy fordítva!



maguknak jobban tetszik csak azért?



2014. febr. 24. 13:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Ki érti őket? :c
2014. febr. 24. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ezt én sem értem.

Barátnőm is sötét barna hajjal szépen nézett ki. Amikor eljött hozzám szőke hajjal hát leesett az állam. Bár már megbánta így most fekete haja van ami valamiért nekem jobban bejön mint a barna, de mondtam neki hogy ezt ne csinálja ne tegye tönkre a haját.

2014. febr. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mert kíváncsiak arra, hogy más hajszínnel hogy érzik magukat, mások részéről milyenek a visszajelzések, stb.
2014. febr. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Vagy kicsit változtatni akar magán mert unja a külsejét, neki úgy jobban tettszik. De számos más oka is lehet, pl: Zsírosodik a haja és a festék kicsit segít a helyzeten, meg van aki elég korán kezd őszülni is és akkor nincs más megoldás.
2014. febr. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
én magam miatt. valami ronda egérszürke seszínű hajam van eredetileg, a jellememhez, személyiségemhez meg úgy általában hozzám meg pont nem ez illik. ezért átfestettem egy egész természetes hatású rézvörösre, ami már illik hozzám, és eddig mindenki szerint nagyon jól áll (főleg, mert világos a bőröm, és még pár szeplőm is van). Nekem az eredeti hajszínem egyrészt nem tetszett, másrészt ez jobban kifejezi a heves, "tüzes" természetem :D Szóval én ezért festem. Hogy más miért, azt már nem tudom megmondani. Szőkére vagy feketére sose festeném, mostanság ha meglátok valakit ilyenre festett hajjal, valahogy mindig eszembe jut, hogy vajon azért festi ilyenre, mert szerinte ez áll jól neki (némelyeknél ezt az opciót lehetetlennek tartom), vagy mert ez a divat most, és kb mindenki vagy szőkére vagy feketére festi magát. de kívülállóként nem tudom megítélni, szóval csak elgondolkodom rajta, hogy vajon melyik. :)
2014. febr. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
csalódás után szokás náluk átfesteni, mikor a pasi elhagyja őket
2014. febr. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekemis szürkés középszőke a hajam, olyan egérszínű, fénytelen. Az aranyszőke, a vöröses árnyalatok, vagy a világosabb barna is sokkal jobban áll...Persze van, ali eleontja, de ha szépen van festve, akkor észre sem veszed, hogy nem természetes.
2014. márc. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
*aki elrontja
2014. márc. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!