Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy mondjam meg a srácnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg a srácnak, hogy talizni akarok vele még hétvégén, vagy várjak rá, hogy jelezzen? Ugy erzem bele szerettem...

Figyelt kérdés
19 éves csaj vagyok a srác 21 éves...itt neten szoktunk "chatelgetni",de különben csak 16 km-re lakik tőlem!Most hétvégén volt egy 3 napos buli ahol én pénteken meg szombaton voltam!Pénteken este 11kor váratlanul kaptam egy sms-t tőle,h mi jot csinalok,mert ő már partyzik és irtam neki,h én is szintén ott partyzok,majd irt,h merre vagyok és taliztunk...beszélgettünk utanna elmentünk táncolni majd csokoloztunk is.Hajnal 3ig együtt voltunk!Majd másnap már délutan irt,h voltak kenuzni aztan este 11 fele megint irt,h merre vagyok,de akkor már nem taliztunk,mert volt osztálytársakkal voltam később meg már kicsit nagyon berugott és már nem taliztunk mert ment aludni.Viszont vasárnap dél körül mikor haza ért irt neten,h kipihentem e magam meg minden...de nem sokaig irkaltunk,de delutan 6-7 körul irt sms-t megint,h mi jot csinalok? :) majd irta,h unatkozik és lehet eljön körülnézni... :) este 9 fele el is jött én épp kint voltam beültünk egy kocsma féleségbe megittunk 1 kolat es bexelgettünk és 10 fele elmentünk egyet sétálni.Egy kis táv megtétele után megfogta a kezemet,majd kézenfogva sétáltunk és mikor ment haza megcsokolt.Hétfőn írtam neki sms-t,h köszönöm,hogy eljött,jo volt vele lenni,majd ő azt irta vissza,h ő is jol erezte magát velem.Azota minden nap 1x,2x megcsörget,mert most meloba van messze és csak hétvégén lex otthon megint.Hétvégén megint szeretnék vele talizni és tudassam vele vagy várjak míg ő ajánlja fel?Bocsi,hogy ilyen hosszúra sikeredett,de ez a szitu :)) Légyszi segítsetek mert nem tudom most ez mit jelent együtt e vagyunk vagy mi...Légyszi segítsetek!!!!!
2008. júl. 23. 20:14
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

J K Rowling lesz belöled

Nem volt hoszu

Szerintem mčg rövid is

De ha mär ennyi mindent csinältatok akkor felhivhatod nyugodtan vagy sms sok sikert

2008. júl. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szia figyi!!!!! szerintem nem kell félned mer ez a srác fog írni neked:) elég rendesnek tünik. ha eddig irt akkor irni is fog. nyugi van. nehéz kibirni de szerintem majd ő megkér egy következő randit. jo neked mer szerintem jó helyzetbe vagy. várj türelemmel. majd ird meg mi volt:)
2008. júl. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a bíztatást...bízok benne,hogy hétvégén megint szeretne talizni ma már gondoltam rá,hogy irok neki,de várok míg ir,mert most hétfőn én irtam neki elsőnek,mostmár nem akarok megint én elsőnek,hogy jelentkezik e...már alig várom legyen péntek,hogy legyen otthon melóból :p
2008. júl. 23. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!