Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Segítséget szeretnék tőletek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítséget szeretnék tőletek kérni szerelmi ügyben!? 16/F

Figyelt kérdés
Van egy lány akit nagyon szeretek (Barátnőm) és kezdek már egy kicsit ideges lenni/csalódott. Arra jöttem rá,hogy ha én nem írok neki facebookon,vagy Viberen minden nap akkor képes nekem hetekig nem írni,de ez legyen a legkisebb probléma! Na én azon gondolkodtam,hogy én szerintem jobban szeretem mint ő engem! Ez abban mutatkozik meg hogy én sokat szeretnék vele találkozni (Egy héten kb 2-3x NORMÁLISAN) mert neki azzal le van tudva hogy hazakísérem táncedzésről ami kb 10 perc és egy héten durván 30 percet vagyunk együtt! Én úgy gondolom hogy egy kezdeti kapcsolatban minél többet kéne együtt lenni,hogy sok sok pozitív dolgot éljünk át! De ő nem ilyen! Neki mindig a hugica és stb.. Ezért szeretnék tőletek segítséget kérni/tanácsot/véleményt stb. Lehet az pozitív,vagy negatív kérlek segítsetek! A másik az,hogy mindig én kérem azt hogy légyszíves had mennyek oda eléd hogy haza mehessek veled és tudjunk találkozni! Ő soha nem mondta nekem hogy kicsim gyere már elém úgy hiányzol,szeretnélek látni! SOHA NEM VOLT ILYEN!Kezdem azt érezni,hogy nem szeret! Köszönöm előre is! Ha még eszembe jut valami akkor írom! üdv!

2014. ápr. 2. 17:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Hagyd a fenébe.
2014. ápr. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Lehet hogy azt gondolja hogy ha túl sokat vagytok együtt megunjátok egymást...
2014. ápr. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat nagyon! Tényleg kezdek kiszeretni belőle! :( Ezt menteni már nem lehet? Ja,és amikor magyarázok neki akkor megsrtődik! :(
2014. ápr. 2. 18:02
 4/10 anonim válasza:
Figyelj ha ő nem keres akkor te se keresd.Mert most lehet így gondolja,de ha elveszit akkor majd rájön hogy mit is vesztett.Mert ilyen fiút aki meg mindig szeretné ( én úgy ertelmeztem hogy szereted)ritka találni.És hidd el,hogy nem érdemes vele lenned ha ő nem keres....ezt tapasztalatbol mondom.Remélem tudtam segíteni.Szia:)
2014. ápr. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Én szívből szeretem ezt így leírtam neki ahogy most írom:Én mindig melletted leszek éjjel nappal jóban rosszban! Válasz:Ok <3
2014. ápr. 2. 18:05
 6/10 anonim válasza:

Én nagyon örülnék ha a szerlmem ennyire odalenne értem!:-)

Viszont van egy fiú aki nem tetszik, de én tetszek neki, és tényleg ha ő nem ír rám akk én soha nem írok neki, nem is akarom h haza kísérjen, de ha mégis Akk legalább nem kell egyedül lennem.


Bocs h ezt mondom de lehet h a lány már annyira nem is szeret.:'(


L

2014. ápr. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Semmi gond! :) Köszönöm a választ! Legalább most már fejjel előre vagyok! (amit kapok azt adom)
2014. ápr. 2. 18:33
 8/10 anonim válasza:
Rendben:)
2014. ápr. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia! :)


Nagyon értékes ember az olyan, aki így tud szeretni, mint Te, ezt jegyezd meg! :)


Ha jól értem, már próbáltad vele ezt megbeszélni, igaz? És azon sértődött meg. Akárhogyis van, mindenképp át kellene ezt beszélnetek, mindennek ez a kulcsa! Ha szeret Téged, akkor nem fog hallgatni rendesen, hisz' látja, hogy valami bánt Téged. Olyan őszinte légy vele, amilyen őszintén szereted! Elhiszem, hogy félsz, hogy elveszíted/elveszítitek egymást, de... ne kínozd magad a végtelenségig mert ez a gondolat már így is elég régóta benne lehet a fejedben, ha kérdésként kiírtad ide :/


Remélem jól fog alakulni a dolog, ha meg tudjátok beszélni, akkor úgy, ha nem juttok semmire, akkor is fogd fel pozitívan ha lesz erőd, mert legalább megtudod, hogy... mi az igazság (?) :/ :)


Nem szokásom, de mivel látom érzelmes típus vagy és szerelmi gondjaid vannak ugye, merészelek ismeretlen támaszként küldeni egy ilyet neked: <3


Hajrá!

2014. ápr. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

*meg fog hallgatni rendesen

(bocsi)

2014. ápr. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!