Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy lány értékeli az ilyesfajt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány értékeli az ilyesfajta őszinteséget, és lényegretörőséget?

Figyelt kérdés

Szia, van valami programod a délutánra, mert ha nincs, akkor arra gondoltam elmehetnénk megenni egy fagyit/sétálni..mert jobban meg szeretnélek ismerni.


Ezt úgy, hogy eddig egyszer beszéltünk, de azóta csak köszönőviszonyban vagyunk, amikor találkozunk.


Igazából nem tudnék vele elcsevegni a semmiről. Én randizni akarok vele, és nem fogok arra várni, mikor jön a megfelelő pillanat!


Persze ez nem klasszikus randi lenne, hanem tényleg csak ismerkedés. Úgy érzem csak így tudnék vele ismerkedni, úgy hogy odamegyek, és mondok valami hülyeséget, és semmi konkrét nincs benne, úgy nem.



2014. ápr. 2. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért várd meg, míg válaszol a kérdésed első részére, és csak aztán tedd fel a kérdésed második felét...
2014. ápr. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Megkérdezheted pofán nem fog vágni :D ha meg bejössz neki valamennyire igent fog mondani és nem hal bele egy fagyiba sem.
2014. ápr. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sztem jó lesz!


29F

2014. ápr. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyébként én nem pont így kérdezném meg, vagy legalábbis pont nem két részletben!


Nagyon utálom azt, amikor pl. valami rámenős haverom elkezdi, hogy van-e programom ...-kor, és mondjuk azt mondom, hogy nincs, akkor a második lépésben felajánl valami olyat, amihez legkevésbé sincs kedvem, az már kellemetlen szitu...

Tehát ez "csapda" is valahol, mert ha nincs programom, akkor el kell ismernem első körben, hogy ráérek, majd ezután tudom csak meg, hogy miről van szó... Ez most ettől a szitutól függetlenül is így van.


Másrészt ha egyben is kérdezed és mondjuk tényleg nem ér rá éppen aznap, akkor honnan tudod, hogy miért nem ért rá... Nem kéne ennyire konkrétan naphoz kötni!

2014. ápr. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!