Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van egy 18 éves lány (én 16...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy 18 éves lány (én 16 éves vagyok. ) Beszélgettem vele megismertük azért már úgy ahogy egymást de ő azt mondja, hogy ez a 2 év sok közttünk. Ilyenkor mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék vele összejönni és beakarom bizonyitani, hogy nem vagy kicsi hozzá. Tudtok ötleteket adni. (Az sincs, hogy a magaságom miatt lenne probelma mert 183 cm magas vagyok ő meg 165.)

2014. ápr. 30. 22:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Az ilyenekkel nem lehet mit kezdeni. Keress mást.
2014. ápr. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Keress mást! Egyszerűen nem kellesz neki, csak nem akart megbántani.

36Ff

2014. ápr. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De ugyan úgy tartjuk a kapcsolatott és ő is mondja hogy cuki vagyok meg helyes stb. :D ezért is nem értem...
2014. ápr. 30. 22:46
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak barát vagy.
2014. ápr. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet nem a külsődre értette azt, hogy a 2 éve az sok, hanem a belsődre..:D Mert benned nem azt az erős férfit látja, amit ő keres szerintem, hanem még egy éretlen kisfiút, aki "cuki".:D
2014. ápr. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A helyedben a következő dolgot tenném: kedvesen, udvariasan lepattintanám. Mert ugye egy férfi nem rohan olyan busz után, ami elment. Fontos hogy ezt úgy csináld, hogy eközben maximálisan tűnjön úgy neki, hogy te milyen baromi jól elvagy, és flörtölj más csajokkal. Így lehet hogy összejössz mással, de pici esély arra is van, hogy pont ezzel érsz el sikert. Ha "kisfiúként" tepernél utána, az garantált kudarc.
2014. ápr. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
am tényleg sok:S szerintem, köztem éls az exem között is 2 év volt, én 21 voltam ő 19 de nekem még ígyis zavart kicsit:S aztén végül nem emiatt lett vége, de sose tartott volna ez így sokáig:S szerintem ha a sors is így hozza össze, évek multán aza 2 év már nem fog számítani.... pl 25 23 már semmi, vagy 28 26 stb... azt mondják, a fiúk 21 éves korukig komoylodnak
2014. máj. 1. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!