Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem veszi fel a telefon és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Htj0ker kérdése:

Nem veszi fel a telefon és nem is válaszol se facebookon se viberen de. (többi lent)?

Figyelt kérdés
De szerdán utána mentem és beszélgettünk élőben.Minden oké volt kedves volt velem én is vele még azt is mondta,hogy megy a későbbi busszal csak,hogy tudjunk beszélni.Felhoztam,hogy találkozhatunk-e a hosszú hétvégén annyit mondott:persze:) van kedvem.Elkértem a számát és elváltunk.De szerda óta semmi...nem veszi a telefont nem ír semmi.Nem tudok rajta kiigazodni.Sajnos szerelmes vagyok.De szerintetek ez mit jelent?

2014. máj. 3. 13:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Hogy nem kellesz neki és nem kíváncsi rád. Jobb ha felébredsz az álomból.
2014. máj. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem érdekled.
2014. máj. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy nem érdekled, nem ismered még a szüleit stb.

Hány évesek vagytok?

2014. máj. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!