Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőm nem veszi fel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nem veszi fel a telefont, meg se nézi amit írok facebookon hogyan próbálkozzak?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel szakítottam 3 napja, mivel rengeteg dolgot vágott a fejemhez, és csak a veszekedés volt a kapcsolatban.


Ő se én se bírtam.


De ráébredtem, hogy én nagyon imádom és nem bírok nélküle lenni.


Próbáltam felkeresni, stb de nem veszi fel a telefont( hagyja csörögni)


SMS re se válaszol, sőt amit írok facebookon még azt se nézi meg.


Mai nap amikor iskolában volt átmentem hozzájuk és rokon segítségével becsempésztem a lakásukba egy rózsát, két kis cetlivel amiben leírom hogy szeretem.. stb ..


Szerintetek ez meglazítja a szívét? vagy miért nem keres? add életjelet magától?



2013. szept. 11. 15:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

megLágyítja


Az ok: szakítottál.

2013. szept. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de ha szeretne felvenné a telefont reagálna a dolgokra nem ?
2013. szept. 11. 15:58
 3/4 anonim válasza:
Jó dolog, hogy próbálkozol. Viszont hagyj neki teret, most szakítottatok, egy kis idő múlva biztosan lenyugszik és akkor szóba fog állni veled. Ne telefonon, vagy facebookon keresd, hanem írj neki egy levelet (kézzel írott) amiben megfogalmazod, azokat, amiket írtál, hogy hiányzik stb. Szerintem 1-2 hét múlva meglesz az eredmény is. :)
2013. szept. 11. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A rózsába tűztem bele két kisebb erősebb, anyagű kék papírlapot, amire leírtam az érzéseimet, amit gondolok .. ráébredtem h nekem csak ő kell a veszekedések ellenében is . stb
2013. szept. 11. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!