Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy sráccal akivel első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy sráccal akivel első találkozáskor meg volt a kémia pár randi után lefeküdtünk. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Szóval nekem csak szimpi volt a srác de láttam rajta, hogy ő teljesen belém habarodott. Nem bír betelni velem és állandóan azt hajtogatja, hogy el sem hiszi milyen gyönyörű vagyok. Én igazából nem bókolok neki csak hallgatom ahogy dicsér. Pedig nagyon vonzódok hozzá így mikor közel kerültünk a szexhez hát ugyan nem ellenkeztem. Gondoltam ez épp elég biztosíték lesz számára, hogy én is odáig vagyok érte.

De most, hogyan viselkedjek, hogy ne bízza el magát és ne az legyen benne, hogy hú milyen király vagyok hanem igenis még kicsit udvarolnia kelljen azért, hogy legközelebb is megtörténjen?


2014. máj. 13. 12:36
1 2 3
 1/21 Noydra ***** válasza:
90%

Édesistenem...

Ennyi hülye nőt...

2014. máj. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
69%
-Fejét veri a falba-
2014. máj. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom. Én ha tudom, hogy azt szeretném, hogy udvarolnak nekem, nem fekszem le addig az illetővel.

Na most aztán már várhatod!

A pasi szerintem mostanra tökre elbízta magát!

előbb kellett volna gondolkozni, ha udvarlást szerettél volna!

2014. máj. 13. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Nem az a baj, hogy lefeküdtél vele, hanem az, hogy magad sem tudod mit akarsz.

Vonzódsz hozzá, ő meg szerelmes. Azt hiszem vissza fogsz élni a szerelmével, és ez a szomorú nem a szex.

2014. máj. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Gondolod, hogy szerelmes? Én azt hittem max dugni akar azért mond ilyeneket... Bár akkor nagyon jó színész.
2014. máj. 13. 12:47
 6/21 anonim ***** válasza:
"ő teljesen belém habarodott" Ez azt jelenti.
2014. máj. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva szerintem ő maga is észrevette hogy nem kell teperni sokat hogy megfektessen téged :D Lehet legközelebb már csak hanyatt dönt és megdönget jól/neked annyi is elég lesz/.
2014. máj. 13. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

"Én azt hittem max dugni akar azért mond ilyeneket..."


Ha ez már elég volt ahhoz, hogy "közelebbről megismerkedj" vele, akkor most miért szeretnéd, hogy "udvarolnia kelljen"?


Az én női logikámmal van baj, ha ezt nem értem? :-)

2014. máj. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Hogy ne én legyek az a nő aki meghal érte. Hanem érezze, hogy a szex csak annak szólt, hogy vonzódok hozzá. De ahhoz, hogy szeressem ennél több kell.
2014. máj. 13. 13:00
 10/21 anonim ***** válasza:
Ha beléd szeretett, akkor vissza fogsz ezzel élni, akármi is volt a szándékod.
2014. máj. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!