Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy sráccal akivel első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy sráccal akivel első találkozáskor meg volt a kémia pár randi után lefeküdtünk. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Szóval nekem csak szimpi volt a srác de láttam rajta, hogy ő teljesen belém habarodott. Nem bír betelni velem és állandóan azt hajtogatja, hogy el sem hiszi milyen gyönyörű vagyok. Én igazából nem bókolok neki csak hallgatom ahogy dicsér. Pedig nagyon vonzódok hozzá így mikor közel kerültünk a szexhez hát ugyan nem ellenkeztem. Gondoltam ez épp elég biztosíték lesz számára, hogy én is odáig vagyok érte.

De most, hogyan viselkedjek, hogy ne bízza el magát és ne az legyen benne, hogy hú milyen király vagyok hanem igenis még kicsit udvarolnia kelljen azért, hogy legközelebb is megtörténjen?


2014. máj. 13. 12:36
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
De lehetséges az, hogy pár nap alatt belém szeretett? Mármint ő többször mondta, hogy nem ő sosem hitt abban, hogy van szerelem első látásra de velem úgy érzi megtapasztalta. Nem tudom, hogy komolyan mondta-e.
2014. máj. 13. 13:07
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Van szerelem első látásra, tanusíthatom.
2014. máj. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Nos azt hiszem most te is gyártasz egy nőkben csalódott pasit, amelyik "megtörik" és egy másik nőtársadon "áll bosszút". Az érzelmi tisztaságot könnyű kiirtani. Ne törd össze a szivét.
2014. máj. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
De van olyan! Én is ilyen vagyok! Ha valaki nagyon meg tetszik abba nagyon gyorsan bele tudok szeretni!
2014. máj. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
De Én is tudnám szeretni ha tudnám, hogy nem csak szexet akart. Mióta megismertem én is szerelmesnek érzem magam. De nem akarom hitegetni magam, hogy ne hogy én legyek az a nő aki többet akart a pasi meg kihasználta. Szóval most ezért várok, hogy nekem ne fájjon.
2014. máj. 13. 13:16
 16/21 anonim ***** válasza:

Szeretnék tisztázni pár dolgot.Először is,ha nem akartad a könnyen kapható,vagy naiv nő látszatát kelteni,akkor ezt nagyon elszúrtad.Most már cseszheted,már odaadtad neki magad.Innentől neki nyert ügye van,bárhogy is alakul köztetek.

Másodszor,az,hogy ő milyen szépeket mond,meg hogy mennyire gondolja komolyan,az két külön dolog.Az elején túl nyálas emberek mindig gyanúsak.Bár komoylan is gondolhatja,amit mond,de akkor meg csak fellángolásról van szó részéről,ami könnyen elmúlhat.Valószínűbb azonban,hogy részéről ez az érzelmi roham csak beetetés volt.Ilyen rövid alatt ennyire intenzív érzelmek általában ritkák,vagy nem vezetnek jóra.Ami könnyen jött,könnyen megy.

Én azt javaslom,gondold át,ki vagy és mit akarsz,legyen önbizalmad,és máskor ne ugorj bele akármibe,akárkivel.Hiszen erre könnyen rá lehet fázni.Én is jártam már így.Az elején gyakorlatilag letámadott az illető érzelmileg,két hónap múlva már más nőket hajtott,megunt.

2014. máj. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Természetesen tisztelet a kivételnek,de általában sajnos így szokott történni.Nem voltál elég következetes.Előző vagyok.
2014. máj. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
hát szerintem pont nem a szexszel kellett volna mutatnod neki, hogy te is vonzódsz hozzá....
2014. máj. 13. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
Hát mindegy. Rohadtul nem tehetek arról, hogy úgy megkívántam. Abban a pillanatban meghaltam volna ha nem fekszünk le. És nem is bánom csak kíváncsi vagyok, hogy ebből mi sülhet még ki. Ennyi.
2014. máj. 13. 15:16
 20/21 anonim ***** válasza:

Közöld vele , hogy ez csak egy preview volt , hogy ilyen is lehet ha ügyes lesz :D.


De komolyan:

1.) Most ez mi a ***** , hogy a srác udvaroljon neked , te meg ha így lesz akk szexelsz vele , am nem? Mmint ha ügyes kis kutyus akk van jutalom , de am te sohasem mondasz neki semmi jót? (Lehet hogy csak túlreagálom , ez esetben bocsi :) )

2.) Kommunikáció. Ha mind2-en érzelmileg normálisak vagytok , akkor le tudtok ülni beszélni , és mondd meg neki , hogy mit szeretnél. Amennyire feltünt , inkább amiatt aggódnék , ha a srác miért ilyen kis ... :D. Lehet hogy nem az de vigyázz egy gyógyegérbe beleunsz hamar :)


Am meg kivánom , hogy ne legyen igazam :D

18/F

2014. máj. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!