Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ti mit gondoltok az ilyenekröl?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondoltok az ilyenekröl?

Figyelt kérdés

kapcsolatügyileg kérdezem

szoval van egy nagyon helyes fiu, tök jo a stilusa is meg nagyon kedvelem is

csak éppen az a baj h a társadalmi normáknak nem igazán felel meg, szoval már ült sitten, pedig csak 17 éves, de mondjuk nem ilyen emberölés vagy lopás miatt, csak feketén dolgozott

szoval az a lényeg h ti mennyire kezdeményeznétek egy ilyen emberrel kapcsolatok az én helyemben?

16/L



2014. máj. 13. 17:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Ide illik Hanlon borotvája, miszerint:


„Sose tulajdonítsd rosszindulatnak azt, amire az ostobaság is elégséges magyarázat.”


Szóval lehet, hogy csak szimlán hülye és azért ment bele a fekete munkába, nem biztos, hogy nagyon piszkos ügyletekhez volt köze.


Ettől függetlenül gyanús a srác, én inkább elkerülném :D

2014. máj. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem ostoba, hanem gondolom nem volt más választása. Örült, hogy van valami munka. Ezzel egy fél ország van igy.
2014. máj. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de azota már nem volt ilyen incidense, azt viszont tudom rola h a lányokkal nagyon normálisan bánik
2014. máj. 13. 17:10
 4/7 anonim ***** válasza:

A nők imádják az ilyen (bunkó, tapló, seg*gfej) pasikat, olyan izgalmasnak tűnnek... :-)


(úristen már hányszor leírtam ezt, már én unom :-))

2014. máj. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#2 így is lehet értelmezni ezt az elvet, lényegében ugyanazt írtad le.. Na de nem filozófia óra van. Szerintem kezdeményezhetsz nála, ha ennyire szeretnél, de kezeld fenntartásokkal.
2014. máj. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

persze a fenntartás az megvan

de kezdeményezni viszont nem nagyon kell miután ö már lépett

2014. máj. 13. 17:17
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem ez alapján ítélném meg. Attól függ mért csinálta.

Az egyik kedves vápaszolonak meg üzenem, hogy kicsit előítéletes. A börtönben voltak máris bunkó segg.fejek? És ha nagyon kellet a családjának a pénz? Semmit sem tudsz a körülményeiről és az okairól. A kérdező írta is, hogy rendesen bánik a lányokkal.

2014. máj. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!