Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A gimibe ahova menni fogok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A gimibe ahova menni fogok lesz ilyen ismerkedős délután. Hogy tegyek jó benyomást és legyek "népszerű"? (többi lent)

Figyelt kérdés
Már megvan melyik gimibe vettek fel és az fog tartani egy ilyen ismerkedős délutánt ahol megismerkedek az évfolyam és osztálytársaimmal. Hogy tegyek rögtön jó benyomást, hogy majd a "népszerűek" közé kerüljek?(Az általánost ilyen téren elrontottam nem akarom megint). Szerintem mindenki érti mi a lényeg. Mit csináljak, hogy viselkedjek?

2014. máj. 19. 20:25
 1/7 anonim ***** válasza:
légy önmagad 4 évet szar lenne megjátszani :D , amugy az a jófej aki közvetlen és humoros és merész , nem egy betoji emberke :)
2014. máj. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Pesti suli?

Nekem is lesz ilyen,pedig eddig egyik haveromnak se volt,csak nekem lesz ilyen :D

2014. máj. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
Legyél jófej, kedves azokkal akik veled is és taposd a földbe azokat akik ártani akarnak neked;)
2014. máj. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nyitottnak nyitott vagyok eléggé mindenki azt mondja jó személyiségem van, bár az elején valamikor kicsit félénk szoktam lenni. Amiket írtatok azok megvannak szerintem :) mindenkinek köszi az eddigieket!
2014. máj. 19. 20:34
 5/7 anonim ***** válasza:
csak nem Madách?
2014. máj. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem madách
2014. máj. 19. 20:46
 7/7 PearlDiver ***** válasza:
100%

Ha nincs annyi önbizalmad, hogy saját erőből vágj bele a népszerűség-hajhászásba, akkor nem sok jót jósolok ennek a projektnek...

Szerintem az értelmes emberekre akkor teszed a legjobb benyomást, ha szerény vagy, de határozott, és esetleg még vicces is. De egy erőltetett poén sokkal többet árt, mint használ.

Ha az idióták és tirpákok között szeretnél népszerű lenni, ahhoz sajnos nem tudok tanácsot adni, erre én sosem vágytam, nem gyakoroltam.

Ha elmondasz magadról egy jópofa sztorit, ami poénos is és jól is jellemez téged, viszont nem látszol tőle önteltnek, nem magadat fényezed vele, akkor szerintem sok embernek szimpatikus leszel. Viszont egy ilyen bemutatkozáson nem derülnek ki a felszín alatti dolgok - ha egyébként egy kötsög vagy, akkor később úgyis mindenki megismeri az igazi énedet. Ugyanígy, ha kedves vagy, nyitott, és segítőkész.

2014. máj. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!