Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kb hány elutasítás után kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kb hány elutasítás után kell elgondolkodnia egy 25 feletti férfinek, hogy valami baj van vele és adja fel a dolgot, vagy váltson stratégiát, kinézetet?

Figyelt kérdés
Mert ilyen 5-10 elutasítás a legtöbb pasinak hamar összejön, és ha azt nézzük, hogy nagyon sok potenciál párjelölt van, tehát ez a szám pár hét alatt (vagy 1 hét alatt) még elenyésző. De mennyi az annyi, amikor már ideje elgondolkodni, és mennyi az, amikor abba kellene hagynia a dolgot? Értelmes válaszokat kérnék, ha lehet.
2014. máj. 23. 19:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%
Nem árt, ha gondolkodsz minden elutasítás után.
2014. máj. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
9563554284684554257568441896
2014. máj. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Akkor elkopna az agyam és nem lennék spontán próbálkozó, hanem agyalnék, és ott lenne a félelem az arcomon, hogy ,,hát gondolkodtam rajta, akkor most nem hibázhatok". Tehát ez nem biztos, hogy jó lenne, nekem.
2014. máj. 23. 19:58
 4/12 A kérdező kommentje:
Ketteske, légy szíves...
2014. máj. 23. 19:59
 5/12 anonim ***** válasza:
59%
Kérdező: két elutasítás között kell gondolkozni. utólag is felmérheted a helyzetet, lehet hogy rossz lányhoz mentél oda, nem volt jó a szöveged, nem voltál jó formában, a csaj szimplán hülye volt, stb. Következőre ezeket már nem követed el talán.
2014. máj. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát, ha 26-27 éves korodig nem tudsz egy valamire való kapcsolatot összehozni akkor érdemes elgondolkodni hogy mit csinálsz rosszul.
2014. máj. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
hmmm. A második után már érdemes :) Meglepődnél mi a legprofibb csajozósok legócskább trükkje :) Azt mérik fel, kinél nincsen esélyük, és ahhoz oda sem mennek. Ők azért nem kapnak kosarat, mert ahhoz mennek oda akivel tudtak szemezni, volt már kontakt. A külső személő pedig azt látja, "hűűű 100% a találati arány". Pedig nem :D ÉS a legfontosabb: a többi lány is ezt látja, és máris a menő kategóriába rakják, nem a lúzerbe. :) Szóval lehet csak rossz tipusra buksz :)
2014. máj. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Egyetlen lány sem néz rám, szemezni végképp nem hajlandó. Tehát én nem tudok úgy odamenni lányhoz, hogy ne lutri legyen a dolog. Ezt tessen megérteni.
2014. máj. 23. 20:26
 9/12 anonim ***** válasza:
Engem fura mód mindig azután utasítanak el, hogy megnéztéd a testi adottságaimat és elősorban az arcszerekezetemet. Serintem egyszerűen csak ronda vagy te is, mint én, nincs mit gondolkozni. MInden lány vonzó fiút akar, elsősorban jóképűt és magasat. Én ronda is vagyok meg törpe is, érthető, ha senki sem akar nekem még esélyt sem adni. Egy szia is elég többnyire és lekoptatnak.
2014. máj. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
3. Jó, akkor ne gondolkodj rajta sokat, nehogy megártson XD
2014. máj. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!