Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mihez kezdjek ezzel a fiúval,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mihez kezdjek ezzel a fiúval, aki iránt nem tudom hogy mit érzek?

Figyelt kérdés
Akkor felvázolom a helyzetünket, az elejétől kezdve :/ Sokáig beszéltünk facebookon, meg a suliban :) kicsit szégyenlős vagyok idegenek előtt,és olyan emberek előtt is, akiket még nem igazán ismerek, ezért volt pár olyan helyzet a suliban, hogy csak köszöntem neki, és szégyenlősen elsiettem... Aztán jött a nagy kérdés: randiznál velem? Persze, hogy igent mondtam :) átjött hozzánk, filmeztünk, majd nagy zavaromban elkezdtünk Uno (kártyajátékot) játszani, nagyon furcsán éreztem magam végig, mintha végig várt volna valamire, vagy csak szimplán unatkozott, nem tudom.. majd konkrétan kinyitottam neki az ajtót és hivattam vele a liftet, mintha azt szerettem volna, hogy menjen. Majd ahogy vártunk a liftre, mondta, hogy azt szeretné, hogy elengedjem magam az Ő jelenlétében, én meg erre rávágtam, hogy nem tudom elengedni magam a te jelenlétedben. Igazából azthittem, hogy az első randi után határozott lesz, és megcsókol, de nem, mert szerintem azt látta rajtam, hogy nem akarom, pedig nagyon is akartam, csak tényleg baromi szégyenlős vagyok. Másnap a suliban mintha nem is léteztem volna, örülök, ha köszönt, majd nem bírtam tovább, rákérdeztem hog most haragszik e rám,? azt mondta, hogy nem :/ amikor mentem ki a teremből, azt mondta, hogy vigyázzak magamra :)) ez volt kb. 2 hete majd pénteken rámírt facebookon, hogy idézem: Bakker, gyönyörű vagy. Majd bocsánatot kért hogy zaklatott :( erre megirtam neki, hogy nem is zavart, erre Ő: Jó, akkor zajlatlak máskor is :))) És ugye péntek óta ma voltunk először suliban, és mi kint ültünk a folyosón a barátnőimmel öten, majd elsétált előttünk, és nem birtam ki, hogy ne köszönjek rá. Visszaköszönt, rámnézett, majd ment tovább. :( Most feladta vag mi van? Mit kezdjek ezzel a helyzettel?? :( A fiú amúgy 1 évvel fiatalabb nálam, de a beszélgetések alapján (fiú létéhez képest) érettnek tűnt, elképesztően kosarazik, okos és gyönyörű kék szeme van :) Az zavarja, hogy sokat vagyok a barátnőimmel? Talán, ha egyedül lettem volna ma a folyosón odajött volna hozzám? Most csak szórakozik velem??? Tanácstalan vagyok. Kérlek szépen Titeket, hogy segítsetek rajtam valahogy :/ Legyek talán bátrabb? De hogy csináljam, hogy ne legyen gáz? Márcsak pár napom van, mert ha jön a szünet, nyár végéig nem valószínű, hogy fogom látni. Aki már volt ilyen helyzetben tudna nekem tanácsot adni? Köszönöm szépen :)

2014. jún. 10. 16:56
 1/3 anonim ***** válasza:
röviden tömören csak beleolvasással lépjél, mondd meg neki konkrétan, hogy mi a célod vele
2014. jún. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Menjek oda hozzá, és mondjam meg neki, hogy tetszel és szeretnék tőled többet? De ez nagyon nehéz lenne/ lesz. Egy suliba járunk, és ha, azt mondja, hogy, bocsi, de annyira mégsem jössz be? Nehéz konkrétnak lennem. Bizonytalan vagyok. Nem tudom hogy mit csináljak. Már kínomban azon is gondolkodtam, hogy nem is a fiúba vagyok szerelmes, hanem a szerelem érzésébe :/ valamit biztos, hogy érzek iránta, de hogy tudhatom meg, hogy valóban szerelmes vagyok e belé? vagy csak saját magamat hülyítem? Ti honnan tudtátok meg, hogy a párotok az Igazi? vagy csak azért vagytok vele, mert egyszerűen kell valaki nektek? Koszonom azoknak, akik rámszánnak egy percet :) Meg Neked is, kedves eddigi válaszoló :)
2014. jún. 10. 17:16
 3/3 anonim válasza:
Hat legyel sokkal batrabb. mi az hogy gaz? Legyel kicsit bevallalosabb! Nem fogsz belehalni es ha ezt megteszed az onbizalmad is tobb lesz ezt garantalhatom! Kicsit flortolj vele ha alkalmad lesz ra. tetszeni fog neki! ;) sokat nem veszitesz vele ha megkerdezed. ha azt monta h gyonyoru vagy mar nem remenytelen a helyzeted! ;) Ha egyedul leszel akkor tuti oda ffog menni hozzad de a baratnoid elott biztos h nem akar ! :) 14/L
2014. jún. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!