Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit kezdjek ezzel a fiúval? ....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek ezzel a fiúval? . és legfőképp magammal? :/

Figyelt kérdés

van egy srác egy suliba járunk. egy évvel fiatalabb nálam de ez nekem nem gond. egy haverom jóban van vele és neki olyanokat mond h nagyon jó csaj vagyok és nagyon sokszor szóba hoz, de élőben rám sem (mer?) nézni .. haverom ellátta néhány tanáccsal, de igazából csak húzta a száját. egy beszélgetésük során az jött le, hogy fél tőle h én túl jónak gondolom magamat hozzá, pedig nem így van persze tudom h ő ezt nem tudhatja .. :)azok alapján amiket hallok nagyon megbecsülne engem ami hiányzik :) haverom megmondta h ő biztos benne h amíg nem kap a srác vmi "tippet" = kerek perec oda nem áll elé vmi kerítő és meg nem mondja h ez és ez van nem fog semmit se csinálni, mert kicsit bátortalan .. (még sosem beszéltünk egymással amugy) felvehetném msnre, és beindíthatnám én ezt a dolgot, de nem vagyok biztos.

az a baj, h sose vagyok biztos. előző kapcsolatomnál még az első randin sem voltam biztos h akarok többet v h tényleg tetszik nekem, és aztán nagyon nagyon megszerettem őt és nagyon nehezen váltam meg tőle .. vhogy úgy érzem h nem merem magamnak bevallani, esetleg félek a csalódástól és nagyon nehezen kezdek bele a dolgokba.


ezek mellett kiszúrtam a buszon egy srácot s végig szemeztük az egész utat. hozzá jobban húzna a szívem és mivel ez egy kicsi körforgalmi járat nagy vszínüséggel jövőhéten látom ugyh nem lenne elképzelhetetlen h kialakuljon vmi. de így meg nem tartom fernek a sulis sráccal szemben ... nála igazából csak rajtam múlik, de lehet, hogyha döntés elé állítanának akk a buszos srácot választanám talán még akkor is amikor már elkezdődödött vmi. ja és még egy baj van h sok barátom ismeri és a haverja, nem tudom hogyan tudnék a szemébe nézni ha esetleg az utolsó pillanatban pofáraejteném ..

mit gondoltok?


előre is köszönöm minden olvasónak aki komolyan válaszol és megpróbál segíteni :)


2009. nov. 22. 05:12
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
bocsi egy kicsit hosszúra sikeredett, de így tudtam mindent leírni :)
2009. nov. 22. 05:16
 2/11 anonim ***** válasza:
Először cselekedj aztán gondolkodj. Ha meg nem jól sül el tanulsz belőle. De csak állni és nézni mindig a legrosszabb döntés.
2009. nov. 22. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy vagy ezzel a sulis pasival,mint egyik barátnőm. Ha nem szereted igazán ne járj vele! Uttána csak rosszabb lesz neked is,neki is.
2009. nov. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? 13-14?
2009. nov. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

az első két válaszolónak köszönöm :)

de várok még válaszokat!! :)

2009. nov. 22. 18:45
 6/11 A kérdező kommentje:

az utolsónak pedig : 16

és mielőtt megkapnám a mai fejmosást, hogy ennyi idős létemre milyen gyerekes vagyok, itt leszögezném h hiába gondolkodom általánosságban éretten, van, hogy még én is elbizonytalanodom és nagy szükség lenne egy kis segítségre ..

ugyh köszönöm de az ilyen leveleket mellőzzétek.

de várok további válaszokat! :):)

2009. nov. 22. 18:49
 7/11 anonim ***** válasza:
Merrefelé laksz? Pont emgem is kiszúrt egy csaj a buszon és egész végig szemeztünk.... lehet tevoltál az??? :P Csak írd meg kb merrefelé laksz,megakarom találni azt a csajt nem összejönni mert az most nemmenne nekem perpill még megpróbálom az előző kapcsolatomat föléleszteni hátha....
2009. nov. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

etele felé :D onnan indult a busz ;)


hát nagyon remélem h nem te voltál az amennyiben még az előző kapcsid akarod feléleszteni. nekem kell az a pasi ;) hosszútávra :D:D

de azért sok sikert hozzá! :)


ui.: csak úgy kiváncsiságból ... ha épp megakarod menteni a kapcsolatod miért akarod mindenképp megtalálni a csajt ?? :D válaszolj! ;)

2009. nov. 27. 21:24
 9/11 A kérdező kommentje:

még utolsónak annyi h :

melyik buszon szemeztél azzal a csajjal? :D:D (velem?? ;D )

2009. nov. 27. 21:53
 10/11 anonim ***** válasza:

Akkor nem tevoltál :P

Én a váci buszon láttam....

Amugy nemtudom mert még kitudja..... meg attól még dumálhatunk stb... csak elég furavolt hogy följön mi hátul 5ösbe ülünk haverokkal ő velünk szembe ült le és rögtön ahogy följött már mosolygott rám stb meg nézett mindenki kérdezte kiez?ismered? mondom nem.... de ha ennyire nézett mindig hát énis néztem őt :) Kiváncsiságból akarom tudni csak.... ma láttam őt de azért nemmegyek oda hozzá.... de majd egyszer megnézem hogy amikor leszáll melyik buszra szál fel :P

2009. nov. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!